🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

13 free spinů a hra o 13 IPHONŮ v Grandwin casinu!

K dnešnímu datu si pro tebe Grandwin připravil super akci, kde chce dokázat, že i pátek 13. může být tvůj šťastný den. Užij si otočky úplně zdarma, ukaž co v tobě je a ulov si pro sebe jeden z iPhonů.

Že dnešek není šťastný den? My si myslíme něco jiného a online casino Grandwin také! Právě proto se rozhodli o tom přesvědčit i všechny své hráče dnešními akcemi, ve kterých získáš nejen otočky zdarma, ale můžeš si vytočit také úžasnou odměnu v podobě jednoho z iPhonů. To by se hodilo, ne?

Pojďme se na to společně podívat:

13 free spinů na pátek 13.

Bojíš se, že ti dnešní datum přinese smůlu? Neboj, my pro tebe máme rozhodně dobré zprávy! Grandwin má dnes ve svém online casinu akci, která ti naopak zvedne jistě náladu!
Za protočených 13 Kč dostaneš 13 free spinů a pokud protočíš 9 000 Kč, tak dostaneš 130 Kč ve free spinech!
Pokud máš tedy trvalé hráčské konto, tak můžeš rovnou hrát – stačí se jen přihlásit a pokud ještě účet u Grandwinu nemáš, tak není nic jednoduššího, než si jej založit a registrovat se.

 

Jak získat volné točky?

 • Přihlas se ke svému hráčskému účtu
 • Protoč 13 Kč

A ej to, free spiny jsou tvoje!

Volné točky získáš na vybrané hry od Synotu a po skončení akce se ti rovnou připíšou do tvého účtu.

13 iPhonů na pátek 13.

Grandwin si na dnešní den připravil ještě jednu velice speciální akci, kterou jen tak někde jinde neuvidíš. Akce bude poběží až do pondělí, kdy se rozhodne o posledních šťastlivcích.

Dnes se rozdá 8 iPhonů, tak neváhej a pojď si pro jeden z nich. A podle čeho budou iPhony hráčům rozděleny? Na to se jdeme rovnou podívat!

 • První 3 iPhony získají 3 hráči s dnešní nejvyšší jednotlivou výhrou, která bude činit minimálně 50 000 Kč. Pokud dojde k rovnosti, tak se počítá výhra, která padla dříve.
 • Dalších 5 iPhonů získá 5 hráčů s dnešním nejvyšším součtem výher s minimální hodnotou 300 000 Kč. Opět platí stejný postup při rovnosti.

Ale pozor tím to ještě nekončí!

iPhone získají ještě ti, kteří se umístí na prvních 5 místech ve víkendovém turnaji, který potrvá ode dneška až do pondělí 16. 10. do 23:55 a jejich obrat za tuto dobu bude alespoň 1 000 000 Kč. Jak se ti daří si můžeš sledovat v rámci turnaje PÁTEK 13. – TOP HRÁČ. Pozor! I tady se započítávají pouze točky v minimální hodnotě 10 Kč.

 

Tak co? Jdeš do toho? Tak honem, ale nezapomeň, každý hráč může získat pouze jeden iPhone!

Bonusy od Grandwinu

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Grandwin Jackpot

Při každé hře, kterou hraješ na kterémkoliv automatu můžeš získat jackpot, který bude vždy 500 000 Kč.  Takže hraješ své oblíbené hry, nemusíš se omezovat a můžeš pouze získat. Pokud ti padne jackpot máš 500 000 Kč. Ale jackpot se nemění, i když ho někdo vybere, tak pro dalšího, kdo získá jackpot bude hodnota opět stejná a to 500 000 Kč.

Tak hodně štěstí při hraní!🍀

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Jan Pšenčík

  Dobrý den,
  Grandwin mi nelze spustit na žádném mobilním prohlížeči a ani appka mi nefunguje tak jak má.
  Dovedl by mi někdo poradit ?

  • Martin

   Ahoj Honzo,

   už je vše v pořádku? Nikdo jiný neříkal, že by mu Grandwin nefungoval..

   Hodně štěstí 🍀