⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

10 otoček zdarma bez podmínek u Merkuru

Dnes se to bude točit společně s odvážnými samuraji. Nachystej na cestu do Země vycházejícího slunce, kde na tebe čeká něco opravdu exotického. Konkrétně 10 otoček úplně bez podmínek. Nevěříš? Čti dál, vše se dozvíš v článku.

Hra Shuriken Legend od Synotu

Dnešní den se nese ve znamení něčeho, co rozhodně rozproudí tvou krev a přenese tě přímo do srdce starověkého Japonska. A co víc, máš jedinečnou šanci zažít to vše s trochou extra koření – s 10 otočkami zdarma na jednu z nejzajímavějších her poslední doby. Přihlas se do casina Fortuna vrhni se na to. Kdyby ti to nestačilo, můžeš omrknout ty nejlepší bonusy u Merkuru.

Jak získat otočky zdarma

Dnes budeš muset bojovat, abys dostal to, co ti náleží. Celých 10 free spinů bez podmínek. A následně si užil tajemnou hru plnou dávných japonských legend. Nerozmýšlej se ale dlouho čas máš pouze dnes 8. února mezi 8:00 a 20:00 hodinou.

 • Přihlas se nebo registruj

  Aby ses mohl zúčastnit velké výpravy, musíš mít svůj herní účet u Merkuru. Přihlas se nebo si zaregistruj nový, ať můžeš být součástí této akce. Poté už se můžeš pustit rovnou do akce.

 • Vstup do hry

  Jakmile budeš mít hotovo, stačí se pak jen vrhnout do hry Shuriken Legend, kterou ti přináší výrobce SYNOT Games. Zde už získáš 10 otoček zdarma a můžeš je všechny využít. Tvé spiny se roztočí jako šuriken ve vzduchu. A jakmile se trefíš do výherní kombinace, tvé výhry ti připíšeme ihned na účet.

  Hra Shuriken Legend od SYNOT Games

Pravidla a podmínky

 • Akce je otevřená pro všechny registrované hráče
 • Promo akce je platná pouze ve čtvrtek 8. února od 8:00 do 20:00
 • Free spiny musí být aktivovány a využity v tomto časovém úseku
 • Otočky jsou určené výhradně pro hru Shuriken Legend
 • Všechny otočky mají hodnotu stanovenou na 1 Kč

 

Vystřel si pořádnou výhru. Hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od MerkurXtip

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.