⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Jak získat 10 Free spinů u Forbesu bez podmínek

10 FS u Forbesu

10 FS u Forbesu

Pojď si dneska do bonusového kalendáře u Forbesu vyzvednout od 20:00 - 22:00 hodin parádních 10 free spinů, které si zahraješ na TOP 5 automatu Master Joker skoro bez podmínek. Veškeré informace a podmínky k dnešnímu bonusu jsme ti přehledně sepsali v našem článku.

10 Free spinů

V casinu Forbes máš dnes skvělou příležitost získat 10 otoček, které si po přihlášení ke svému hernímu účtu zahraješ ve vybrané hře s názvem Master Joker, která je od konce října novinkou v TOP 5 u Forbesu. Tato bonusová akce platí pouze pro hráče, kteří na svůj herní účet od založení vložili alespoň 100 Kč. Bohužel pro ty, kteří tak neučinili, tato akce neplatí. Totéž platí i pro hráče, kteří nejsou registrovaní u casina Forbes. Pokud jsi nedokončil registraci nejpozději den před začátkem konání této bonusové akce a na účtě nemáš zůstatek alespoň 1 Kč, bohužel dnešní akci také nemůžeš využít. Jdeme si pro jistotu ještě shrnout v krátkých bodech jasný postup a podmínky, kterých se držet, aby jsi získal slíbený bonus.

  • Přihlas se u Forbesu
  • Vyzvedni bonusovou nabídku od 20:00 – 22:00 hodin
  • Získáš 10 FS na hru Master Joker
  • Musíš mít dokončený plný herní účet

Rozhodně si nedělej hlavu z toho pokud dnes nemůžeš dnešní bonus využít. Nikdy není pozdě na to zaregistrovat se u Forbesu.

Čeká tě ještě 11 dní plných překvapení z bonusového kalendáře, takže máš pořád šanci nasbírat nějaké hodnotné nadílky v podobě free spinů, peněžních odměn a zajímavých bonusů.

Jako první dárek než začneš poprvé využívat bonusový kalendář , získáš od Forbesu registrační bonus ve formě 50 otoček na automaty od výrobce Synot Games.

Bonusy pro nováčky od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O hře Master Joker

Online automat Master Joker je od konce října novinkou v casinu Forbes a řadí se mezi TOP 5 nových Joker automatů. Tento automat od společnosti Pragmatic Play na první pohled zaujme tím, že se nejedná o klasickou hru. Nabízí totiž pouze jeden válec. To znamená, že symboly vyplácí podle počtu, ne podle výherních linií, a pro výhru stačí najít pouze tři symboly. Hra nabízí kolo s násobitelem, které se roztočí, jakmile se na válci objeví symbol Joker. Tím může výhru vynásobit až 100krát. U této novinky se rozhodně nudit nebudeš, jelikož Šašek by to určitě nedopustil. Přejeme ti spoustu zábavy.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.