Menu

10 free spinů od MerkurXtip bez podmínek!

Pokus své štěstí s 10 free spiny bez podmínek!

Pokus své štěstí s 10 free spiny bez podmínek!

Svátek svatého Patrika je příležitostí, jak si přilepšit bez jakékoliv námahy. Představ si, že otevřeš hru Lucky Pot od Synotu a najednou máš na účtu 10 free spinů jen tak, pro radost a šanci na výhru. Proč tuto šanci nevyužít a neosladit si tento den? Roztoč to a uvidíš, že štěstí může být tentokrát na tvé straně.

Jsi milovník legend, tajemství a neodolatelných příležitostí? Tohle je tvůj moment! Svátek svatého Patrika a MerkurXtip casino přináší do tvého herního světa 10 šťastných free spinů ve hře Lucky Pot od Synotu. Nenech si ujít tuhle jedinečnou šanci zazářit v irském stylu, roztočit válce plné tajemství a možná i najít skrytý poklad na konci duhy. Je to ta pravá doba, kdy se můžeš nechat unést kouzlem irských legend a s trochou štěstí objevit, co se skrývá za mystickými symboly. Přidej se k oslavám svatého Patrika s námi a nech svůj osud zatřpytit zelenou barvou štěstí!

Pravidla a podmínky akce

 • Registrace v MerkurXtip/přihlášení
 • Otevři hru Lucky Pot od Synotu
 • Automaticky dostaneš 10 free spinů
 • Každý free spin má hodnotu 1 Kč
 • Akce platí pouze dnes

Vyzkoušej hru Lucky Pot zdarma

Lucky Pot

Rozložení
4x3
Téma
Téma
🦴 Ostatní
RTP
RTP
88% - 98%
Hrát zdarma
91 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
92 %
Funkce a hratelnost
88 %
RTP a volatilita
93 %
Speciální funkce
Bonus Scatter
Bonusová hra
Jackpot
Ostatní funkce Ostatní funkce
Scatter symbol

MerkurXtip přivítal nového hráče: CT Interactive

Připrav se, protože do světa online casin přichází svěží vítr! CT Interactive je firma, která se na scéně online her objevila v roce 2012 a od té doby nezahálela. S přes 200 vyvinutými hrami a působením na 19 různých trzích po celém světě, CT Interactive představuje synonymum pro originalitu a inovaci v herním průmyslu. A teď si můžeš užívat jejich unikátní hry i ty! Hry od CT Interactive budou na MerkurXtip přibývat postupně, takže tvůj hlad po novinkách bude stále naplňován. Nyní na tebe čeká 7 novinek!

Mezi novinkami najdeš i tyto hry:

 • Duck of Luck

  Vyzkoušej své štěstí s Duck of Luck, exotickou pětiválcovou hrou, která tě zavede do prostředí staré Číny. Zlatá kachna, symbol štěstí a bohatství, ti může přinést nejen free spiny, ale i zlatá vejce plná výher.

 • Fortune Pig

  Ponoř se do bohatství staré Číny s Fortune Pig. Tato pětiválcovka ti na pěti válcích a pětadvaceti výherních liniích nabídne kouzlo čínského zlata a možnost získat ohromující výhry.

 • The Power of Ankh

  Odpoutáme se od Číny a vydáme se do starého Egypta s hrou The Power of Ankh. Tato hra tě zavede do tajemného světa, kde starodávné symboly Ankh mohou odemknout až 15 free spinů. A pokud během nich objevíš znovu tři Ankhy, čeká tě neuvěřitelných 100 free spinů!

Přejeme, ať ti dnešní free spiny přinesou velké výhry! 🍀

Další bonusy os MerkurXtip

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.