🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Získej bonus na Extra hry od Sazky ve výšce až 600 Kč!

Sazka Hry nabízí bonus všem plně registrovaným hráčům. Pro zisk bonusu si stačí vložit peníze na účet s promo kódem a zahrát si některou z Extra her.

Bonus v online casinu Sazka Hry je k dispozici až do 17. července a to pro všechny plně registrované hráče (tzn. je třeba dokončit registrace podle našeho návodu).

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
98 %
Jednoduchost získání
95 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
60 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bonus budeš mít k dispozici v případě, že se přihlásíš na svůj účet a vložíš si peníze s bonusovým kódem. Bonusový kód zní „extra“. Dále pak musíš hrát tzv. „Extra hry“, mezi něž patří hry, o nichž jsme tě informovali v přechozí novince. Jmenovitě se jedná o:

  • Bitva Základen
  • Zlatokop
  • Precius Max
  • Zlatý úl
  • Diamantová řeka

Pětici nových her ti Sazka přinesla ve spolupráci s francouzskou loterijní společností, což vypovídá o mnohém. Předně, tyto hry si nikde jinde na českém trhu nezahraješ. Zadruhé, tyto hry v sobě kloubí možnosti a zábavu známou z casinových her, video her i klasických loterijních her a losů. Jedná se prostě o senzační zážitek.

Bonus na hry si můžeš vyzvednout pouze do 5 dnů od připsání bonusu na tvůj herní účet a to tím, že uzavřeš sázky v dvojnásobné hodnotě bonusu. Minimální hodnota bonusu činí 100 Kč, maximální hodnota potom 300 Kč. Bonus v rámci „Extra her“ můžeš do stanoveného termínu získat hned dvakrát.

Pakliže si řekneš o druhý bonus, Sazka ti obrat sázek bude přičítat nejprve k prvnímu bonusu. Teprve až budeš mít splněno, aktivuje se nový bonus. Tím pádem se tvé sázky netříští mezi dva bonusy a můžeš vybrat pěkně všechny.

Kromě výše zmiňovaného bonusu má Sazka Hry přichystány peníze na ruku pro všechny nově registrované hráče a samozřejmě také bonus na první vklad peněz. Pokud tedy do Sazky ještě nejsi registrovaný a pokud máš rád speciální zážitky, pravděpodobně nastala ideální příležitost do toho „šlápnout“.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.