Sazka Hry nabízí bonus všem plně registrovaným hráčům. Pro zisk bonusu si stačí vložit peníze na účet s promo kódem a zahrát si některou z Extra her.

Bonus v online casinu Sazka Hry je k dispozici až do 17. července a to pro všechny plně registrované hráče (tzn. je třeba dokončit registrace podle našeho návodu).

Sponzorovaný bonus
Hodnocení
96%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bonus budeš mít k dispozici v případě, že se přihlásíš na svůj účet a vložíš si peníze s bonusovým kódem. Bonusový kód zní „extra“. Dále pak musíš hrát tzv. „Extra hry“, mezi něž patří hry, o nichž jsme tě informovali v přechozí novince. Jmenovitě se jedná o:

  • Bitva Základen
  • Zlatokop
  • Precius Max
  • Zlatý úl
  • Diamantová řeka

Pětici nových her ti Sazka přinesla ve spolupráci s francouzskou loterijní společností, což vypovídá o mnohém. Předně, tyto hry si nikde jinde na českém trhu nezahraješ. Zadruhé, tyto hry v sobě kloubí možnosti a zábavu známou z casinových her, video her i klasických loterijních her a losů. Jedná se prostě o senzační zážitek.

Bonus na hry si můžeš vyzvednout pouze do 5 dnů od připsání bonusu na tvůj herní účet a to tím, že uzavřeš sázky v dvojnásobné hodnotě bonusu. Minimální hodnota bonusu činí 100 Kč, maximální hodnota potom 300 Kč. Bonus v rámci „Extra her“ můžeš do stanoveného termínu získat hned dvakrát.

Pakliže si řekneš o druhý bonus, Sazka ti obrat sázek bude přičítat nejprve k prvnímu bonusu. Teprve až budeš mít splněno, aktivuje se nový bonus. Tím pádem se tvé sázky netříští mezi dva bonusy a můžeš vybrat pěkně všechny.

Kromě výše zmiňovaného bonusu má Sazka Hry přichystány peníze na ruku pro všechny nově registrované hráče a samozřejmě také bonus na první vklad peněz. Pokud tedy do Sazky ještě nejsi registrovaný a pokud máš rád speciální zážitky, pravděpodobně nastala ideální příležitost do toho „šlápnout“.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřit
Zavřit