⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Získej 15 free spinů v Luckybet casinu právě dnes (25.6.)!

Luckybet nabízí 15 free spinů na hracím automatu Fruiti. Nabídka je k dispozici pouze dnes, v sobotu 25. 6.

Volné točky v Luckybet casinu mohou získat všichni hráči, kteří se do casina zaregistrovali minimálně 24 hodin předem, tzn. do 24. června.

Free spiny na hře Fruiti mají hodnotu 1 Kč. V rámci volné hry přitom můžeš získat jackpoty všech kategorií, tedy bronzový (v hodnotě několika tisíc korun), stříbrný (v hodnotě několika desítek tisíc korun) a zlatý (v hodnotě několika set tisíc korun).

Hrací automat Fruiti nabízí ovocné symboly

Fruiti je pětiválcový hrací automat s ovocnou tematikou a se symboly švestek, hroznového vína, třešní, pomerančů nebo sedmiček. V automatu nechybí také Scatter syboly, které přináší výhry až v 50násobku vkladu. A přitom je zcela jedno, na jakém válci nebo v jaké řádce Scatter symbol vytočíš, záleží pouze na počtu symbolů, které na válcích najdeš.

Nejštědřejším symbolem v tomto hracím automatu je sedmička. Ta ti může přinést až 500násobek tvého vkladu. Dobře vyplácený je také meloun nebo hroznové víno. Fruiti má celkem 5 výherních řádků. Výhry jsou na nich vypláceny v obou směrech – zleva doprava i zprava doleva. Výhry mohou být obsaženy pouze na 3 válcích současně (symboly musí navazovat).

Proč sázet v casinu Luckybet?

Luckybet patří mezi nejnovější česká online casina. Luckybet vlastní licenci na provozování hazardních her na území České republiky a kromě občasných freespinů přináší také zajímavý vstupní bonus. Pokud se do tohoto casina zaregistruješ, můžeš se těšit na 300 Kč na ruku. K prvnímu vkladu si pak můžeš přijít na dalších až 5000 Kč.

Peníze na ruku z Luckybet casina navíc můžeš okamžitě vybrat. To znamená, že se zaregistruješ, a jakmile ti peníze dorazí na herní konto, pošleš si je na účet bez jakýchkoliv omezení. A nebo je můžeš použít do hry podle své libosti – tedy na jakékoliv automaty a za jakoukoliv výšku vkladu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.