Free spiny bez podmínek? Ty vždy zaručeně potěší každého hráče. A jak by taky ne. Zatočit si zadarmo, ale získat všechny vytočené výhry na účet, jako při obvyklé hře? To je prostě super! A právě na 10 free spinů bez podmínek se dneska můžeš těšit ve Forbes casinu.

Forbes kalendář 10 FS

Dneškem začal poslední březnový týden a s ním vrcholí i Bonusový kalendář na Březen u Forbesu. Pokud jsi v tomto casinu aktivním hráčem, pak o této akce jistě víš a nejspíše ji již od začátku využíváš. Pokud ovšem ne, tak už na nic nečekej a jdi si vyzvednout svůj dnešní bonus z Forbes kalendáře, kterým je 10 free spinů na hru Harlequin Dice v čase 18:00-20:00 hodin. Abys mohl bonusový kalendář využít, musíš mít na svém herním účtu zůstatek alespoň 1 Kč a mít dokončenou registraci alespoň 1 den předem.

Hodnocení
93%
Bonus na první vklad 300% až do 75 000 Kč
+ 50 Free spinů na Synot automaty za registraci
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Harlequin Dice

Dnešní free spiny na automatu Harlequin Dice si užijí především milovníci klasiky. V této hře se můžeš těšit na tradiční symboly ovoce, zvonů a sedmiček. Pokaždé, když se na herním poli  objeví alespoň tři kostky se můžeš těšit na odměnu v podobě zatočení zdarma. Kromě bonusových free spinů si v této hře užiješ také na 81 výherních linií a Wild symbol v podobě harlekýna, který ti může přinést prémiové výhry.

Harlequin Dice

Přejeme ti spoustu zábavy!

Bonusy od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.