V online casinu Apollo Games tento týden probíhá tzv. "Mystery mánie". Jedná se o bonusovou akci, v jejímž rámci se rozdávají free spiny. 

Free spiny jsou rozdávány zcela náhodně, na náhodných hrách a v náhodných dnech. O aktuální nabídce Apollo Games informuje skrze sociální sítě, konkrétně ve „Stories“ na Facebooku a Instagramu.

Získej další bonusy v Tipsportu

Apollo Games Casino
Vstupní Bonus do Apollo Casina
Až 5000 Kč vstupní bonus
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

V Mystery Mánii v Apollo Games jsme se již dočkali 10 free spinů na hře Gladorius (pondělí 13. června). Nyní máme k dispozici další „nášup“ a to v podobě 10 volných toček do hry Pandora.

Pandora je pětiválcový hrací automat s pěti výherními řádky. Tento hrací automat nabízí mysteriózní zasazení a symboly Mystery a řetězící se Wild. Díky nim si můžeš přijít na parádní výhry a to až v 500násobku tvého vkladu. Nejlépe zpeněženým symbolem je právě Mystery. Ten vyplácí výhry v závislosti na počtu symbolů na hracím poli, nikoliv na přesné kombinaci. Dalším skvělým symbolem je portrét tajemné ženy, kde si můžeš přijít na 250násobek svého vkladu. Tentokrát se ovšem vyplácí pouze v přesně daném pořadí symbolů.

Volná točení jsou v Apollo Games k dispozici všem zaregistrovaným hráčům bez jakýchkoliv dalších podmínek. Stačí se přihlásit ke svému účtu, nebo se zaregistrovat. V tomto případě pak dostaneš také vstupní bonus (bonus na první vklad peněz) v hodnotě 100% až do výšky 5000 Kč.

Akce Mystery mánie v Apollo Games bude probíhat až do konce tohoto týdne. O dalších free spinech tě budeme informovat průběžně.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.