Žena tvrdila, že vyhrála 1,08 bilionu dolarů, lhala!

Velice podivný příběh se zajímavou zápletkou se odehrál jen nedávno v hlavním městě Kalifornie. O svou výhru se zde hlásila údajná držitelka výherního tiketu. Všechno bylo ale trochu jinak. Žena která tvrdila, že je výherkyní onoho neuvěřitelného Jackpotu totiž neříkala pravdu.

Šestá nejvyšší výhra v historii

Celý příběh začíná ve čtvrtek 21. července krátce po poledni, kdy Kalifornská loterie oznámila, že v supermarketu Las Palmitas v sousedství Skid Row v Los Angeles byl prodán los s obří výhrou v nepředstavitelné hodnotě. Jednalo se o třetí nejvyšší výhru loterie Powerball a šestou nejvyšší výhru v celé historii Spojených států. Částka tohoto tiketu činila neuvěřitelných 1,08 bilionu dolarů, což je v přepočtu na koruny skoro 24 miliard!

Žena plná emocí

Krátce potom co Kalifornská loterie zveřejnila tuto novinku se místní televizní stanice rozhodla udělat rozhovor s majitelem obchodu. Při vstupu do obchodu, který se pyšní prodejem výherního tiketu, se kamera střetla se ženou plnou emocí. V natočeném videu je slyšet jak říká: „Musím ho najít”, pravděpodobně měla na mysli onen výherní los s jackpotem v hodnotě 1,08 bilionu dolarů. Když se reportér zeptal, jestli právě ona vyhrála ten slavný jackpot, odpověděla ano. Hned potom odešla z obchodu a odjela svým autem neznámo kam.

údajná výherkyně jackpotu

„Ta žena lže!”

Z krátkého rozhovoru s vnučkou majitele obchodu ovšem vyšla pravda najevo.

„V životě jsem tu ženskou tady neviděla, v životě tady nebyla. Nevím proč udělala takovou scénu, pravděpodobně se jen chtěla předvést v televizi,” uvedla vnučka.

Reportáž o výhře 1,08 bilionu dolarů

Kdo je tedy tajuplný výherce?

Výherce 6. nejvyššího jackpotu v USA dosud není znám. Pravděpodobně chce zůstat v anonymitě a vyhnout se tím nepříjemným situacím, jako například ztráty soukromí. Nicméně z výhry je nadšený určitě více než žena, která výhru pouze předstírala. Ta má nyní před celým světem z ostudy kabát.

Jeden milion pro prodejce tiketu

Nadšený je určitě i majitel obchodu, kde byl tiket prodán. Za to, že byl jackpot zakoupen právě v jeho obchodě obdrží neuvěřitelný 1 milion dolarů, tedy asi 23 milionů korun.

Na otázku co s penězi udělá vtipně odpověděl, že pojede na “malou dovolenou”.

A co ty? Chceš se taky stát miliardářem? Můžeš vyzkoušet své štěstí třeba zde!

Vsaď si na Eurojackpot nebo Sportku hned teď!

Aktuální jackpot
882 000 000 Kč
Aktuální jackpot
65 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.