Menu

Žena tvrdila, že vyhrála 1,08 bilionu dolarů, lhala!

Velice podivný příběh se zajímavou zápletkou se odehrál jen nedávno v hlavním městě Kalifornie. O svou výhru se zde hlásila údajná držitelka výherního tiketu. Všechno bylo ale trochu jinak. Žena která tvrdila, že je výherkyní onoho neuvěřitelného Jackpotu totiž neříkala pravdu.

Šestá nejvyšší výhra v historii

Celý příběh začíná ve čtvrtek 21. července krátce po poledni, kdy Kalifornská loterie oznámila, že v supermarketu Las Palmitas v sousedství Skid Row v Los Angeles byl prodán los s obří výhrou v nepředstavitelné hodnotě. Jednalo se o třetí nejvyšší výhru loterie Powerball a šestou nejvyšší výhru v celé historii Spojených států. Částka tohoto tiketu činila neuvěřitelných 1,08 bilionu dolarů, což je v přepočtu na koruny skoro 24 miliard!

Žena plná emocí

Krátce potom co Kalifornská loterie zveřejnila tuto novinku se místní televizní stanice rozhodla udělat rozhovor s majitelem obchodu. Při vstupu do obchodu, který se pyšní prodejem výherního tiketu, se kamera střetla se ženou plnou emocí. V natočeném videu je slyšet jak říká: „Musím ho najít”, pravděpodobně měla na mysli onen výherní los s jackpotem v hodnotě 1,08 bilionu dolarů. Když se reportér zeptal, jestli právě ona vyhrála ten slavný jackpot, odpověděla ano. Hned potom odešla z obchodu a odjela svým autem neznámo kam.

údajná výherkyně jackpotu

„Ta žena lže!”

Z krátkého rozhovoru s vnučkou majitele obchodu ovšem vyšla pravda najevo.

„V životě jsem tu ženskou tady neviděla, v životě tady nebyla. Nevím proč udělala takovou scénu, pravděpodobně se jen chtěla předvést v televizi,” uvedla vnučka.

Reportáž o výhře 1,08 bilionu dolarů

Kdo je tedy tajuplný výherce?

Výherce 6. nejvyššího jackpotu v USA dosud není znám. Pravděpodobně chce zůstat v anonymitě a vyhnout se tím nepříjemným situacím, jako například ztráty soukromí. Nicméně z výhry je nadšený určitě více než žena, která výhru pouze předstírala. Ta má nyní před celým světem z ostudy kabát.

Jeden milion pro prodejce tiketu

Nadšený je určitě i majitel obchodu, kde byl tiket prodán. Za to, že byl jackpot zakoupen právě v jeho obchodě obdrží neuvěřitelný 1 milion dolarů, tedy asi 23 milionů korun.

Na otázku co s penězi udělá vtipně odpověděl, že pojede na “malou dovolenou”.

A co ty? Chceš se taky stát miliardářem? Můžeš vyzkoušet své štěstí třeba zde!

Vsaď si na Eurojackpot nebo Sportku hned teď!

Aktuální jackpot
16 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.