Menu

Vyzvedni si 10 volných točení v online casinu Synot Tip pouze dnes 12.8.

Online casino Synot Tip pořádá bonusovou akci, ve které můžeš získat 10 volných točení do hry Firebird Double 27. Volná točení jsou k dispozici pouze dnes 12.8.

Volná točení na Firebird Double 27 si můžeš vyzvednout kdykoliv během dne / večera a to až do dnešní půlnoci. Volná točení nemají žádné další podmínky protočení, dostanou je všichni zákazníci tohoto online casina s dokončenou registrací.

Na free spiny od Synot Tipu se nevážou ani žádné dodatečné podmínky, například pro protočení atd. To, co na free spinech vyhraješ, je tvoje. Peníze z výhry můžeš vložit do jakékoliv jiné hry v rámci společnosti Synot Tip, tzn. na hrací automaty, ruletu, blackjack, kurzové sázky nebo blackjack. Peníze však můžeš také vybrat.

Jak získat free spiny u Synot Tip?

  1. Free spiny v online casinu Synot Tip si můžeš vyzvednout po přihlášení na svůj herní účet. Stačí najít automat Firebird Double 27 a spustit hru za peníze (lze spustit i pokud na účtu žádné peníze nemáš).
  2. Posledním krokem je přijmutí free spinů ve vyskakovacím okně. To uděláš kliknutím na možnost „Hrát free rounds“.

Co je Firebird Double 27?

Firebird Double 27 je čtyřválcový hrací automat s 27 výherními řádky. Tento hrací automat patří do skupiny ovocných hracích automatů, v jeho útrobách se točí symboly pomerančů, citronů, švestek nebo hroznového vína. Největší výhra (50násobek vkladu) tě čeká při vytočení sedmiček nebo ptáka ohniváka, který zároveň slouží i jako symbol Wild.

Další zajímavé výhry plynou z kombinace zvonečků, barů a melounů. Co se týče výher, tento automat nabízí spíše poklidnou hratelnost, která plyne z nižší volatility. To znamená, že se dočkáš častých, ale menších odměn. Na tomto automatu je ovšem aktivní také jackpot od Synotu, který je rozdělený do celkem čtyř úrovní. V rámci tohoto jackpotu můžeš trefit pohádkovou výhru.

Suma sumárum, pakliže v Synot Tip casinu ještě nemáš registraci, je na čase to změnit.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.