Menu

Vyprala 1,2 miliardy Kč v pračce

Určitě se to stalo každému z vás, zapomněli jste si v kapse papírový kapesník a kalhoty hodili do pračky. Později, když jste vytahovali vyprané prádlo, všude byly malé kusy kapesníku. Podobný případ se stal i ve Velké Británii občance Susanne Hinte, ovšem místo kapesníku vyprala výherní loterijní tiket. Výherní tiket měl dělenou hodnotu jackpotu v UK National lottery. Jackpot byl neuvěřitelných 66 miliónů liber (1,2 miliard Kč).

Vypraný tiket - UK National lottery
Ukázka vypraného tiketu

Jackpot dva měsíce nepadl a vzrostl na již zmíněnou rekordní hodnotu. Dne 9.1.2016, kdy probíhalo losování Britské loterie měli shodná čísla hned dva šťastlivci. Tažená čísla 26, 27, 46, 47, 52, 58 a dodatkové číslo 48. První šťastlivec se přihlásil o svoji polovinu výhry (33 miliard liber) vzápětí. Susanne jako druhý výherce stále čeká na vyjádření, zda dostane svůj podíl.

Susanne je rozvedená matka dvou dětí. Když přišla unavená z práce, bezmyšlenkovitě vhodila kalhoty do pračky, aniž by zkontrolovala obsah kapes. Po odvysílání výsledků loterie si uvědomila, že nechala výherní tiket v kapse. Zkuste se vžít do této situace, jak byste se zachovali?

Nyní čeká, zda bude vypraný tiket uznán a Susanne se dočká své výhry. Tisku řekla:

Nespala jsem celou noc, když jsem našla vypraný a zmačkaný tiket v kapse mých kalhot, pokoušely jsme se s dcerou tiket vysušit fénem na vlasy“.

UK National lottery logo Na tiketu není pořádně vidět celý datum ani jiné identifikační prvky, podívejte se sami na obrázek výše. Susanne nyní potřebuje dokázat, že je právoplatná výherkyně loterie a že má nárok na druhou polovinu rekordní hlavní výhry (jackpotu).

Každý rok se nevyplatí milióny korun, protože výherci ztratí nebo si zničí výherní tiket. Přeci jenom je to pouhý kus papíru, ale i tak si musíte uvědomovat, že to pro nás představuje možnou vstupenku do ráje.

Jak se vyhnout podobným případům

Kdyby byla Susanne zákaznicí jedné z internetových loterijních společností, nikdy by se jí podobný případ nestal. Papírové tikety se mohou snadno poničit, či v horším případě ztratit. Pokud sázíte online, vaše tikety jsou automaticky zapsány do databáze dané společnosti, vám přijde potvrzení na email a zároveň se uloží do administrace vašeho účtu. Není tedy možnost, aby se váš loterijní tiket poničil nebo ztratil.

Pokud vás tento příběh „nasadil brouka do hlavy“, můžete se podívat na další výhody online sázení loterií. Případně se můžete podívat na recenze českých a nejbezpečnějších internetových loterijních společností.

Nejlepší licencované sázkovky na loterie

Hodnocení casina
94%

Bonusy a promoakce
60 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
50 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč + 100 FS pouze za registraci
+ 100 FS + 50 Kč za vklad 300 Kč s promo kódem „VYHRAJ“

+ 100% na bonusový vklad až do výše 50 000 Kč
Hodnocení casina
93%

Bonusy a promoakce
90 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
80 %
Nabídka her
100 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč za dokončení registrace
+ Bonus na první vklad 100% až do 500 Kč
Hodnocení casina
93%

Bonusy a promoakce
80 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
70 %
Nabídka her
75 %
Vklady a výběry
90 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč za registraci zdarma
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.