🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Je možné vyhrát ve Sportce? Jistěže! A klidně dvakrát

Šťastný šedesátník vyhrál podruhé ve Sportce. Foto je pouze ilustrační, nejedná se o skutečného výherce.

Šťastný šedesátník vyhrál podruhé ve Sportce. Foto je pouze ilustrační, nejedná se o skutečného výherce.

Všichni bychom chtěli zažít ten blažený pocit, tu chvíli, kdy kontroluješ čísla a zjišťuješ, že se shodují. Nebo alespoň nějaká část z nich. Koukáš na částku, kterou jsi vyhrál, zkontroluješ vítězný e-mail ve schránce, který ti potvrdí, že to není jen sen. Kdo by to nechtěl…

Máš pocit, že i když už sis vsadil plnou sázenku tisíckrát, tak nikdy nebudeš mít šanci vyhrát? Tak se zhluboka nadechni a pojď se s námi podívat na příběh muže, kterému se poštěstilo tento pocit zažít již dvakrát v jeho životě.

Čekání se vyplatilo

Bylo mu kolem dvaceti, když si vyzvedl v sídle Sazky svou první výhru. Dnes, ve svých šedesáti letech, je loterii Sazka tak věrný, že se snažil nevynechat ani jedno slosování. Pro většinu tiketů si týden, co týden chodil do své oblíbené trafiky, jinak tomu nebylo ani s tím výherním tiketem.

„Už se tu se všemi moc dobře známe. Vždycky si popovídáme, zasmějeme se a já se do trafiky rád vracím,“ prozradil nadšený šedesátník pro web Sazky.

Nejdřív tisíce, poté miliony

I přes to, že svou první výhru, v hodnotě desítek tisíc, si v sídle loterie vyzvedl před přibližně čtyřiceti lety, nepřestával být loterii věrný, ani po letech. Sportka mu přirostla k srdci, třikrát týdně s radostí sledoval slosování, a to bez ohledu na to, zda měl na čísla šťastnou ruku nebo ne.

Když teď viděl, že mu štěstěna přála, zůstal chvíli v šoku. Na jeho účet mu brzy přičetla jeho druhá výhra v Sazce, tentokrát mu na účtu přibyly 4 232 166 korun.

Když z něj opadl šok a překvapení vystřídala radost, zavolal o té veselé novině své rodině, pak začal plánovat. Co s takhle velkou výhrou bude šedesátník dělat?

Velké plány

„Ve svém životě nehodlám příliš věcí měnit, splním si ale svůj velký sen a pořídím si nějaký pěkný domek. Mám jich pár v merku, takže je obejdu a nějaký vyberu.“ prozradil muž v rozhovoru s webem loterie.

Samozřejmě myslí i na své blízké, kterým chce pořídit nějaké maličkosti, a od věci není ani finanční rezerva, kterou si šedesátník nechává. Plány s penězi jsou tedy jasné, ale hráč se v něm přesto nezapře. Ve svém sázecím zvyku hodlá pokračovat, třeba to prý vyjde i do třetice. A bylo by to krásné, zrovna teď nás totiž čeká ve Sportce necelých 46 milionů korun. Tak co, vsadíš si?

Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.