🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vyhrajte Eurojackpot a kupte si 98 miliónů cheesburgerů!

Za výhru v loterii Eurojackpot, která se může vyšplhat až na neuvěřitelných 2,45 miliard Kč, můžete uskutečnit mnoho šílených nápadů... Například můžete odletět do vesmíru nebo si můžete koupit dva nejznámější české fotbalové kluby Spartu a Slavii. Fantazii se meze nekladou, pojďme si ukázat pár šílených nápadů, které se dají za jackpot loterie Eurojackpot uskutečnit!

Kupte si vlastní hrad

Pořiďte si hrad V Piemonte Torino, které se nachází v Itálii prodávali gotický hrad ze 14. století. V hradu najdete 30 ložnic, 47 koupelen a jeho rozloha činí 40 000 m². Toto skromné bydlení vás vyjde na pouhých 58 mil. dolarů (1 392 000  000 Kč), což je pouze polovina vašeho jackpotu. Za zbytek peněz si můžete například pořídit služebnictvo, které se bude starat o vás a celé vaše hrabství.

Nakupte cheesburgery pro 98 milionů lidí

Kupte si 98 mil. cheesburgerů Jeden cheesburger stojí v největším řetězci na rychlé občerstvení McDonald’s 25 Kč. Celkem si jich tedy můžete pořídit až 98 miliónů, čímž byste nakrmili celé Německo nebo Mexiko. Jen se obávám, že by se brigádníci pěkně zapotili z vaší výhry jackpotu loterie Euojackpot.

Pořiďte si vlastní ostrov v Řecku

Pořiďte si vlastní ostrov v Řecku Za pouhých 1,2 miliard Kč si můžete pořídit například ostrov Atokos, ležící jen 4 míle od oblíbených Lefkád. Ostrov má rozlohu 0.47 km² a převýšení téměř 350 m. Za zbylé peníze si můžete pořídit jachtu a pořádat ohromné párty! (Doufám, že mě pozvete)

Kupte si od ministra obrany Gripena

Kupte si od ministra obrany Gripena Kompletně vybavená a vyzbrojená vojenská stíhačka Ggripen se dá pořídit pouze za 1,2 miliard Kč. Zbytek peněz můžete investovat do přistávací plochy a řídící věže.

Vysaďte si vlastní les

Vysaďte si vlastní les Vyhrajte Eurojackpot a pomozte celému světu a vysaďte si pár hektarů lesa, dokonce si můžete sami vybrat jaký druh lesa si přejete. Výsadba za 1 ha jehličnatého lesa vyjde na 40 000 Kč, za což byste měli 61 650 hektarů.V případě listnatého lesa byste měli pouze 30 825 hektarů, jelikož výsadba za 1 ha listnatých stromů vyjde na 80 000 Kč.

Let do vesmíru

Za pouhé dvě miliardy se můžete prožít stav beztíže a podívat se jak vypadá naše planeta z vesmíru. Do vesmíru by vás vzala vesmírná loď Falcon 9 a vy byste tak viděli vesmír z 2 000 km nad zemí.

Buďte vlastníky dvou nejznámějších českých fotbalových klubů

Kupte si fotbalové kluby Hodnota klubu Sparta se pohybuje okolo 1 miliardy Kč a hodnota Slavie kolem 400 miliónů Kč. Zbude vám i dost na výplaty, pak už jenom stačí doufat, že vám klub nějaké peníze vydělá,.

Toaletní papír pro celou ČR

Nakupte zásobu tialetních papíru pro celou ČR na rok Za dvě miliardy pořídíte zásobu toaletního papíru pro celou Českou Republiku na jeden rok! Nikdo by tak nemusel mít strach, že na WC bude chybět rulička papíru.

Kupte rohlíky pro celou Asii

Za 2,5 miliardy Kč nakoupíte přibližně 1,64 miliard rohlíků, pokud bude kus stát 1,50 Kč. S takovým počtem rohlíků by se dostalo na každého Číňana a ještě by vám zbylo pár rohlíků na snídani.

rohlíky

Kupte si Růžového pantera

Kupte si nejdaršší diamant světa Každý z vás určitě viděl nebo alespoň slyšel o pohádce růžový panter. Jak jistě víte hlavní roli představuje kreslená postava Růžového pantera, která má za úko hlídat diamant, který se jmenuje růžový panter. V našem reálném světě se jedná o nejdražší diamant na celém světě. Diamant byl před více než rokem prodán v aukční síni Sotheby’s za 1,495 miliard Kč. No nekoupili byste si tuto krásku počtem karátů 59,60? 

Který z těchto bláznivých nápadů by se vám íbill nejvíce? Napadá vás nějaký jiný ještě bláznivější nápad? Podělte se s námi v komentářích!

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • StanislavČ

  Ten gripen zni zajimave, ale ridicak na takovou masinu asi bude neco stat 😀

 • Jirka

  😀 Ja bych si koupil celej Lottoland a pak bych si sázel zadarmiko 😀 😀 😀

 • Tomin

  To já kdybych vyhrál Eurojackpot, tak bych si koupil v Lidlu 122 milionů kilo banánů 😀

 • Vojtěch

  Pěkný článek, dost mě pobavil! 😀