Menu

Vyhrajte cestu kolem světa s Eurojackpotem

Už od tohoto pátku 10.2.2017 můžete hrát s oblíbenou evropskou loterií Eurojackpot o Cestu kolem světa v hodnotě 500 000 Kč od Cestovní kanceláře FISCHER, a.s. Hrát se bude šest týdnů a v každém slosování se vybere hned deset výherců.

Hrajte o zájezd s eurojackpotem za 500 000 Kc

Zúčastnit se můžete podáním tiketu do loterie Eurojackpot. Je to opravdu snadné, za každý vsazený sloupec obdržíte jeden kód, který budete mít vytištěný na potvrzení o sázce (tiketu). V případě, že vsadíte například pět sloupců, obdržíte pět herních kódů a co se týče systémové sázky, hrát můžete až se 45 kódy.

Abyste vyhráli, tak se musí shodovat  kód z vašeho aktuálního potvrzení o sázce s alespoň s jedním z deseti vylosovaných čísel z jednoho ze šesti následujících slosování.

Výhry vyplácí loterie Eurojackpot z Fondu Cesta kolem světa. Jak jistě víte, loterie Eurojackpot se hraje v 17 zemích Evropy a hlavní měnou jsou eura. U nás v České republice zprostředkovává sázky největší tuzemská loterijní společnost Sazka. Tento fond tedy vzniká v kurzovému rozdílu mezi cenou sázky na Eurojackpot v Eurech a v korunách.

Mě už nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně štěstí! 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • jindra macoun

    Našel jsem na netu lidi co to prodávaj 😀 Nechcete o tom něco napsat? Třeba zkusit toho prodejce kontaktovat a stáhnout ho na co nejnižší cenu, to by bylo hodně zajímavý!

  • Pája

    Už aby se dalo sázet online, ministerstvo financí to pěkně zdržuje.. Hold si musím jít ještě vsadit do trafiky, tak doufám, že aspon vyhraju ten zajezd 🙂