Menu

Korunkář vyhrál 1 048 450 Kč koupí tiketu v hodnotě 30 Kč

Hrdý výherce Korunky v červencovém kole vyhrál 1 048 450 korun. Jak vyhrál a co vlastně o sobě prozradil?

loterie Korunka osudy výherců

Letní milionář v Korunce

Vítěz si vsadil na havířovské pobočce Chance. Vsadil si na čísla 13, 24, 28, 36 a 41 a všechna se mu podařilo uhádnout. Ve výše uvedenou výhru 1 048 450 korun se přitom proměnil tiket, který ho stál pouhých 30 Kč.

Hrdý výherce dále uvedl, že Korunku hraje pouze 7 měsíců. O nezkušeného hráče ale nejde, více než 40 let totiž sázel jinou loterii, Sportku. Nikdy ale vyšší částku nevyhrál, pouze několik korun, proto loterii změnil. A štěstí se na něj konečně usmálo právě v Korunce, jednalo se o jeho první větší výhru.

Prozradil i recept na výhru: Má tzv. „svoje“ čísla a ty doplňuje i o náhodný tip. Podle názoru vítěze totiž v loterii nutně hraje roli prvek náhody a je potřeba s ním počítat. Stabilně sázená čísla pro loterii byla v jeho případě 24, 28 a 36. Čísla 13 a 41 pak byla oním (velmi šťastným) náhodným tipem.

Co výherce udělá s výhrou?

O výhře se v první fázi dozvěděl v teletextu. Následně se o své výhře utvrdil s manželkou prostřednictvím internetu. Pochopitelně astronomické hlavní výhře zprvu nemohl uvěřit. Když uvěřil, nastaly příjemnější starosti: Co udělá s takovou částkou? I o to se výherce v rozhovoru na webu Korunky rozdělil.

Určitě tak vyhrané peníze investuje do auta a na dovolenou. Kus z výhry dostanou také potomci. Výherce plánuje udělat radost i svým synům, co konkrétního jim pořídí, to ale neřekl. Zbylá výhra skončí jako finanční rezerva na horší časy.

Jak na to, abyste vyhráli i vy?

Loterie korunkaA co by poradil ostatním hráčům? Jednoznačně zkoušet svoje štěstí a být vytrvalý. Jednou se vám vyhrát určitě povede. A možná vám pomůže právě citovaná výherní strategie. Zkuste si třeba najít svoje čísla a přidat i náhodný tip. Štěstí se může podobně usmát na kohokoli.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.