🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Kdo vyhrál 5 000 000 v loterii Korunka Šestka?

Vsadit si pouze 35 Kč a vyhrát dokonce 5 000 000 Kč? Zní to jako sen, ale skutečně se vám to může povést s loterií Korunka Šestka. Jak na to?

Kdo vyhrál v loterii Korunka Šestka výhru 5 000 000 Kč?

Pětimilionová výhra pokořena

Poprvé se podobná výhra podařila šťastnému výherci v Táboře. Vsadil si na tamní pobočce Chance ve čtvrtek 11. 4. 2019. Ve hře Korunka Šestka si tipnul následující čísla: 7, 24, 39, 41, 44, 46. Správná byla všechna, takže tiket se rázem proměnil ve výherní a svému šťastnému majiteli přinesl 5 000 000 Kč.

Provozovatelům loterie se hrdý výherce zároveň i svěřil, co s touto sumou udělá: Většinu rozdělí mezi svoje potomky. Peníze tak budou putovat především na zajištění bydlení a část z nich využijí i na zaslouženou dovolenou.

Zástupci společnosti Loterie Korunka s.r.o., která stojí za loterií Korunka, zároveň i zveřejnili online kopii vítězného tiketu. Podívat se na něj můžete sami na tomto odkazu.

Co je Korunka Šestka a jak hrát

Chcete zkusit štěstí ve hře i vy? Zapojte se do loterie Korunka také. Jak se Korunka Šestka vlastně hraje a co to je?

V rámci hry tipujete vždy šest čísel. Pokud trefíte všechna, můžete získat až 5 000 000 Kč, jak se to podařilo táborskému šťastlivci. Pro výhru stačí uhodnout už dvě čísla, za tři uhodnutá čísla už můžete vyhrát 500 Kč. V porovnání s podobnými loteriemi je to násobně více, dokonce až čtyřnásobná výhra.

Vsázet se dá v rámci Šestky buď online nebo na pobočce. Čísla si můžete zaškrtat buď sami, případně sázet prostřednictvím náhodného tipu. Vsadit si můžete pouze na jediný den nebo až na sedm dní, příslušný počet dní si vybíráte zaškrtnutím. Rovněž si volíte slosování, tedy buď to večerní nebo odpolední, případně i obě. Cena za jedno slosování činí 35 Kč.

Rozdíl oproti tradiční loterii tkví u Šestky především ve vyplácení výher. Ty jsou totiž stanovené pevně, znamená to, že vítěz se nemusí s nikým dělit.

Zdroj:

  • https://www.korunka.eu/odmeny-za-vernost/aktualni-souteze
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.