🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vítání listopadových výherců od Sazky

V říjnovém tažení se jaksi míčky zbláznily a výhry prostě moc nepadaly, Sportka výsledky byly proto minulý měsíc takové nic moc. Tak to už ale chodí, to je ta odvrácená strana štěstěny. A je to úplně stejně jako v životě – jednou jsi nahoře, jednou dole. Takže když moc milionářů v měsíci říjnu nepřibylo, v listopadu se štěstěna asi vrátila z dovolené a padaly opět milionové výhry po celý celičký měsíc.

Výhry v listopadu

Kupte si také milion za 40 Kč

Máme radost za vás výherce. Tuhle jeden výherce z Pardubicka hned první týden vyhrál na plný tiket  Sportky 1 111 433 Kč, měl dva vlastní sloupce vyplněné vlastními čísly a zbytek vsadil na náhodu, no a výhra padla v osmém sloupci. Tutéž částku vyhrál sázející z Karlovarska, který byl buď šetřílek, nebo si šel pro výhru najisto, ten totiž vsadil jenom jeden jediný sloupeček a Šanci, suma sumárum, za 40 Kč víc jak milion? To je moc pěkná práce!

Losování sportky: První a druhý tah – oba milionové

Bez tří desítek tisíc korun a pár drobných navrch si stejnou výhru vysoutěžili dva soutěžící – jeden z Prahy a druhý z internetu. Abychom byli konkrétní, jedná se o částku 1 967 228 Kč. Ten první šťastlivec z Prahy si vsadil jen pět sloupců i s doplňkovou hrou Šance, přičemž všechna čísla byla náhodná, ten druhý člověk z internetu vsadil však plný tiket i Šanci, ale nedal dopustit na svá šťastná čísla, jelikož náhodě prostě nedal šanci. Ve druhém pořadí v druhém tahu bylo také pěkně veselo. Výherci z internetu na účet doputovalo krásných 1 101 538 Kč.

Když štěstěna vyhraje nad náhodou

Výhra v loterii - radostV druhé polovině měsíce listopadu také padaly super výhry. Výherce z Ústecka si vsadil plný tiket Sportky, přičemž devět sloupečků vyplnil vlastními čísly a poslední nechal náhodě. Štěstí v tomto případě vyhrálo nad náhodou a výhra padla v šestém sloupečku. No a teď se podržte. Nebyla to milionová výhra, ani dvoumilionová… takto byste museli hádat až do třicítky a skoro až čtyřicítky, jelikož Ústecko je bohatší o dalšího milionáře. Tak jo, tak vás nebudeme napínat, je to úžasných 38 544 186 Kč. Tu neděli také padla ještě další milionová výhra, a to v doplňkové hře Šance. Z částky 1 741 470 Kč se radoval výherce ze Středních Čech.

Když už se začalo vyhrávat, tak ať to stojí za to

Když už štěstí přeje, tak teda už pořádně. Jak jinak si vysvětlit výhru 33 400 032 Kč, která vzešla z náhodného tipu systémovou sázkou 6/8 se Šancí na dvě slosování za 1 160 Kč. Říkáte si, že za tolik jste tedy ještě nikdy nevsadili? I to může být důvod, proč jste ještě nevyhráli. A že se opravdu vyplácí vyplňovat plný tiket, dokládá i šťastlivec z internetu, který si takto přišel na 1 450 738 Kč. Královéhradecký kraj tak bude mít o dalšího usmívajícího se člověk více.

Smutná zpráva: Kostky končí

Logo loterie Kostaky Bohužel, i to sem patří. Psát o každém smutném očku, které uroní slzu, když člověk nevyhraje v Sazce, tak to by za tu dobu vydalo na desetitisíce stran. Smutná zpráva se týká oblíbené loterie Kostky, které končí povolení. Poslední slosování loterie tak proběhlo 26. listopadu 2017 a ke konci roku loterie Kostky vydechne naposledy. Není však důvod pro smutek, jelikož nová loterie, která Kostky nahradí, je již ve stádiu vývoje a v příštím roce se můžeme těšit na její spuštění. Loterie Kostky si zaslouží minutku ticha, jelikož tu s námi byla již od roku 2008.

Každá kačka dobrá

Nevadí, že to není třicet milionů, i milion a půl se počítá hodně dlouho. Losování sportky prostě přináší radost všem. Tentokrát byl tím šťastným výherce z Pardubicka, který si vsadil 5 sloupečků, a to se mu stalo osudným, nebo snad osudovým?

Milion za 300 Kč?

Kačka štastných desetTak tyto příběhy nás baví nejvíc. Dejte mu 300 Kč a on vám přinese milion. Kdo? No, nevíme přesně, ale tento člověk žije na Jižní Moravě. A přesně takto to udělal ve hře Šťastných 10, kde si vsadil 8 čísel, a ještě si předplatil 6 slosování.

Sečteno podtrženo

Rok se pomalu s rokem schází a milionáři si v loteriích podávají dveře, je to prostě již běžná součást našich životů. Ty miliony jsou prostě všude, jen na vás to štěstí možná ještě neusmálo. Tak to prosím máme 231 milionářů za tento rok, jejichž celková výhra činí 1 041 820 802 Kč. Ve Sportce se Šancí to čítá 203 milionářů s celkovou částkou 959 126 510 Kč.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.