🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vtipné loterijní reklamy aneb kdo se při propagaci nejvíce odvázal?

Pojď se s námi podívat na vtipné televizní upoutávky na loterie!

Pojď se s námi podívat na vtipné televizní upoutávky na loterie!

Dům tak velký, že se pomočíš, než doběhneš k záchodu nebo auto tak luxusní, s natolik sníženým podvozkem, že musíš před retardérem vytáhnout tašky s nákupem? O čem, že je řeč? Možná tě to překvapí, ale jedná se o reklamy na loterie!

Žijeme v době obrazovek, kdy na nás koukají reklamy a propagace produktů ze všech stran a nikoho z nás už to asi nijak nepřekvapuje. Aktuálně běžící reklamy na loterie možná znáš, ale pamatuješ si některé z minulosti? Často se na nich tvůrci s velkou dávkou humoru docela vyřádili. Pojďme si dnes ukázat některé ze zahraničních reklam, které rozhodně nevymysleli žádní suchaři.

Velký risk, že se staneš miliardářem

Tak přesně takhle zněl slogan loterie Lotto., na kterou se v dnešním článku primárně zaměříme. Reklamy, které si tady spolu ukážeme znázorňovali situace, které se ti rozhodně mohou stát, když se staneš miliardářem. Inu a musíme říct, že to může být opravdu „těžký život“.

Představ si, že jsi majitelem domu tak obrovského a honosného, že v momentě, kdy ti dojde, že potřebuješ na záchod je už vlastně pozdě na něj doběhnout. Že nechápeš? Koukni na pána v reklamě níže, ten se chudák opravdu snažil, ale bohužel – byl miliardář a jeho dům byl příliš velký a záchod příliš daleko.

Někdo má Henryho, někdo má babičku

Všichni jsme zvyklí, že naším hlavním propagátorem miliardářského života je Henry. Pohledný muž z reklamy na Eurojackpot, který nám rád ukazuje, kam se všude můžeme podívat, čím vším můžeme cestovat a v neposlední řadě, co všechno můžeme zažít, když si ulovíme hlavní výhru Eurojackpotu.

V zahraničí měli ale v minulosti místo Henryho postarší dámu. A tato dáma neukazovala, jaké radosti nám miliardy na kontě dovolují, ale spíš jaké trable nám do života přináší.  Ano, takhle přemýšleli kreativci v týmu loterie Lotto. při tvorbě jejich reklam.

Kdo z nás by chtěl tahat tašky s nákupem přes každý retardér jen proto, aby si naše žluté Lamborghini neodřelo podvozek?

Hodláš riskovat?

Pokud bys však přeci jen patřil k těm odvážlivcům, kteří do toho chtějí jít, pak neváhej vyzkoušet jednu z našich českých loterií. U nás můžeš být v klidu, šance na to, že budeš miliardář, není tak vysoká jako ta, že budeš „pouhým“ milionářem.

Staň se českým milionářem

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.