Menu

Vítání zářijových milionářů od Sazky

Milionářů je za měsíc září jako hub po dešti. Také máte ve svých přátelích náruživé houbaře, kteří se neustále chlubili plnými košíky hub na sociálních sítí?

My ano a nepochybujeme o tom, že vy ne. Oni mají doslova houby, ale třeba vy máte miliony ze Sportky. Bylo by s podivem, kdybyste mezi novými milionáři nebyli. Protože Sazka byla v září vskutku velmi, ale opravdu velmi štědrá. Jasně, že na houby, ale také na miliony. Miliony padají pořád a nezáleží na tom, jestli k nim padá i listí a trhají se houby. A právě to je na sázení tolik fajn, to je to, co nás tak strašně baví. Tak jak vypadal ten uplynulý měsíc září? Najde se zde i ten váš šťastný milionový příběh s loterií Eurojackpot, Sportka nebo Šťastných 10? Jestli ne, tak nezoufejte, je tady ještě říjen, listopad, prosinec a celý další rok a pak další a další. Šance na výhru je pořád a neustále nám noví a noví výherci dávají v tomto za pravdu.

V září padl superjackpot ve Sportce

První týden

Co myslíte, je 28.710 Kč hodně nebo málo? Shodneme se jistě s většinou, že i ti, kteří do kapsy nemají až tak hluboko, že to je hodně peněz, za to si člověk může dopřát hezkou dovolenou. Ale jako nic vám to připadne, když vyhrajete skoro 12 milionů. Právě tolik chybělo šťastnému výherci z Královéhradeckého kraje do 12 milionů. Ten si vsadil plný tiket Sportky za 220 Kč s vlastními čísly, přičemž ten poslední sloupeček nechal náhodě. Náhoda a štěstí se však shodly na tom, že se jim líbí jeho vlastní čísla a vybraly si jako výherní sloupeček ten šestý. Moc hezké, co říkáte?

Pak tady máme ještě příběh doplňkové hry Šance, ve které si někdo z Prahy přišel na milionovou výhru a nebál se toho, protože si předplatil hned čtyři slosování, která mu nakonec celkem přinesla 1.409.080 Kč.

A odkud že jsou šťastlivci, kterým padla dvoumilionová výhra? Dvakrát z Prahy, Chebu, Karlových Varů a z Prahy Východ.

Víkendové miliony

Hned druhý zářijový víkend byl pro hodně lidí naprosto výjimečný. Čtrnáct lidí totiž dosáhlo na milionové výhry. Přičteme-li výherce z celého týdne, je jich neuvěřitelných 19! Abyste si nemysleli, nejsou to výhry o jednom milionu, ale kdepak. Tak se pojďme na to podívat hezky zblízka.

Eurojackpot, pátý sloupec a vlastní čísla vygenerovala výherci z Prahy štěstí v částce 11.690.547 Kč.

Sportka a Superjackpot, plný tiket, náhodný tip, druhý sloupec, což neznamená nic jiného, než 72.382.372 Kč, které náleží výherci z Jihomoravského kraje.

Sportka a 1. tah, osm sloupců, kombinace vlastních a náhodných čísel přinesly sázejícímu z Pardubicka 10.638.592 Kč. Mimochodem, štěstěna si i tentokrát vybrala vlastní čísla.

Sportka a 2. tah, náhodný tip, pět sloupců, štěstí se usmívá na druhý sloupeček a výherce z Moravskoslezského kraje je bohatší o 2.643.857 Kč.

Šťastných 10, čtyři sloupce, vlastní čísla, Královská hra a Šance milion, celkem tato sranda stála 90 Kč. A fakt, že to sranda byla, protože výherce uhodl 10 z 10 čísel i Královskou hru.

A pak že na náhodný tip miliony neberou

Eurojackpot logo Často toto totiž spousta odborníků na výhry říká. Pravdou však je, že štěstí prostě hraje ententýky a je mu jedno, jestli prstem ukáže na náhodný tip nebo vlastní čísla. Ve středu 13.9. totiž náhodný tip obohatil někoho o 2.104.175 Kč. Další extra dvoumilionáři vzešli v loterie Eurojackpot z Prahy, Středočeského kraje a dva z Jihočeského kraje.

Mimořádně mimořádné miliony

Páteční mimořádné losování a nedělní tah udělali šťastného sázejícího z Ústeckého kraje, který si odnesl 2.056.888 Kč. V pátek ještě potěšily dva miliony někoho ze Středočeska, Královéhradecka, Moravskoslezska a dva lidi z Prahy. V neděli se očka dvěma miliony rozzářila lidem na Plzeňsku, Královéhradecku, Středočesku a dvěma Jihomoravanům.

Za tři sloupečky 11 milionů

Poslední týden měsíce září rozzářil úsměv někomu hned 11 miliony! Jedno slosování ve Sportce, tři sloupečky, vlastní čísla a jedenáct milionů. Tak jednoduché, jak to, že milionáři nejsme všichni? Asi to tak jednoduché nebude, ale výherci z Olomoucka se to tak možná zdá. Stejně tak možná Jihomoravanovi, který si přišel na 2.810.050 Kč díky plnému tiketu a doplňkové hře Šanci. Ne, ne, sloupečky mu skoro tři miliony nepřinesly, ale Šance ano.

Výhra 11 miliónů ve Sportce

A někdo je prostě jen šťastlivec, protože pětici sázejícím do klína spadnou dva miliony prostě jen tak. Odkud že jsou? Z Prahy, Prahy, Prahy, Prahy a Středočeského kraje. A neděle? Ta opět patřila skoro celá Pražákům (nic ve zlém J ), protože to byla opět Praha, Praha, Praha, Praha a Královéhradecký kraj.

PS: Ještě si to všechno hezky sečteme, ne?

V roce 2017 se tak celkem stalo z našich spoluobčanů 181 milionářů s celkovou částkou 854.145.400 Kč. V roce 2017 evidujeme ve Sportce se Šancí 156 milionářů s celkovou částkou 775.451.108 Kč.

Všem záříjnáčkům moc gratulujeme a přejeme jim, aby jim miliony i milionové štěstí přinesly.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.