Menu

Velikonoce u Korunky právě začínají! Co můžeš získat?

Velikonoce u Korunky začínají!

Velikonoce u Korunky začínají!

Ač se to zdá neskutečné, tak Velikonoce už jsou za dveřmi. Přesně za týden budeš moci vytáhnout připravenou pomlázku a vydat se na obcházení rodiny i známých, avšak dřív, než přijde Velikonoční pondělí, máme tady ještě Velikonoce u Korunky! Pojď se s námi podívat na to, co tě u Korunky čeká.

Křepelka, slepice a pštros. Tahle podivná trojice ptáčků je to, co tě momentálně u Korunky čeká. Pojďme se na to spolu podívat trochu podrobněji…

O co se hraje?

No o káčka, o co jiného by se přeci u Korunky mohlo hrát, že? Celý týden, od dnešního dne, až do Velikonočního pondělí hraješ u Korunky o káčka navíc. V závislosti na tom, jakou sázku uzavřeš nebo jaký tiket si podáš, obdržíš tři vejce. A jedno z těchto vejcí bude výherní, což ti dává šanci vyhrát od 1 do 60 káček za sázku.

Jak Velikonoce u Korunky fungují?

Jednoduše. Jsou tři druhy vajíček – křepelčí, slepičí a pštrosí. A ty, v závislosti na tom, jak velkou/vysokou sázku uzavřeš, získáš tři vajíčka stejného druhu – tři křepelčí, tři pštrosí, tři slepičí. A pod každým z nich se bude skrývat nějaká odměna, u křepelčích to jsou odměny v hodnotě 1 – 8 káček, u slepičích 21 – 40 káček a u pštrosích ještě více. Ty dostaneš šanci rozbít si jedno z oněch tří vajec a pod ním najdeš výhru, která bude právě v onom rozmezí závislém na velikosti vejce.

úroveň dárků výše sázky výše odměny
Vejce I. 0 – 20 Kč 1 – 8 káček
Vejce II. 21 – 40 Kč 21 – 40 káček
Vejce III.  41 kč 41 – 60 káček

Začni své Velikonoce s Korunkou i ty!

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Korunka na 4
Aktuální jackpot
10 000 000 Kč
Korunka na 3
Aktuální jackpot
5 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.