Chceš se zúčastnit maratonu, ve kterém si výherci rozdělí 200 000 Kč? Pokud ano, tak zbystři, právě dnes totiž začíná kvalifikace do tohoto maratonu ve Forbes casinu. Nepropásni svoji příležitost a jdi se kvalifikovat, jak na to a jaké jsou podmínky maratonu se dozvíš v tomto článku.

Kvalifikuj se během tohoto týdne do květnového Forbes maratonu, v příštím měsíci to pořádně roztoč a buď jedním z výherců, kteří si odnesou svůj podíl z 200 000 Kč. Podmínkami pro účast je kvalifikace do maratonu a následná hra běhen celého května, která tě dovede až do zdárného cíle. Pojďme se teď ale podívat na to, jak přesně se kvalifikovat a jak v maratonu doběhnout až do cíle, kde na tebe bude čekat ona zasloužená odměna.

Pokud se chceš maratonu zúčastnit, musíš mít u Forbesu dokončené plnohodnotné konto. Jestli jej tedy ještě nemáš, založ si ho teď.

Kvalifikace

Kvalifikace do tohoto maratonu bude probíhat v týdnu od 24.4. do 30.4., během kterého můžeš potvrdit svoji účast v soutěži a zařadit se tak na startovní čáru mezi ostatní účastníky. A jak tedy samotná kvalifikace probíhá? je zde pouze jedna jednoduchá podmínka, kterou musíš splnit a to zahrát si během daného týdne alespoň za 2 000 Kč. Během kvalifikace nezáleží na tom, zda si za tuto částku zahraješ najednou, během jednoho dne, nebo si ji rozdělíš do více dní. Pokud tuto podmínku splníš jsi kvalifikován automaticky (nemusíš nikde nic potvrzovat).

  • Kvalifikace probíhá od 24.4. do 30.4.
  • Během kvalifikačního týdne musíš protočit 2 000 Kč
  • Když splníš obrat 2 000 Kč, jsi automaticky zařazen do maratonu
Hodnocení
93%
Bonus na první vklad 300% až do 75 000 Kč
+ 50 Free spinů na Synot automaty za registraci
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavní fáze maratonu

V hlavní fázi maratonu už se hraje o přislíbených 200 000 korun, které budou na konci maratonu rozděleny mezi všechny účastníky, kteří vydrží ve hře od začátku až do konce. Hlavní fáze poběží po celý květen, tedy od 1.5. do 31.5.2023 a tebe jistě zajímá, jak se bude hrát. Je to opravdu jednoduché, abys zůstal ve hře, je nustné, abys každý den protočil 2 000 Kč na slotových hrách. Běhen celého měsíce, kdy maraton probíhá máš možnost využít jednoho žolíka. Ten ti umožní vynechat jeden den hry a přesto nevypadnout z maratonu. Žolík je využit automaticky, což znamená, že pokud jeden den na maraton zapomeneš, nebo se z jiného důvodu do casina nedostavíš a nesplníš denní limit k prosázení, Forbes sám automaticky uplatní tvého žolíka a ty tak následující den můžeš v klidu pokračovat ve hře dál. Pamatuj ovšem na to, že žolíka má každý z hráčů pouze jednoho.

  • Hlavní fáze maratonu probíhá od 1.5. do 31.5.
  • Během hlavní fáze musíš každý den protočit 2 000 Kč na slotových hrách
  • Jednou (během hlavní fáze) můžeš využít žolíka, díky kterému ten den nemusíš splnit obrat
  • Žolík je využit automaticky, při nenaplnění podmínek

Forbes bonusy

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.