🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Valentýnský turnaj ve Forbes Casinu

Právě dnes se můžeš zúčastnit valentýnského turnaje, který si pro tebe připravili ve Forbes Casinu. Nenech si uniknout jedinečnou možnost zahrát si o 1 000 volných zatočení z nichž každé má hodnotu 5 Kč.

Právě teď probíhá ne webu Forbes Casina Valentýnský turnaj o 1 000 Free Spinů v hodnotě 5 Kč. Nenech si ujít příležitost vyhrát volná zatočení a zúčastni se. Jedná se turnaj vyhodnocený podle váženého počtu zatočení a výhra se odvíjí od množství tvých zatočení a výše sázek.

Bonusy Forbes Casina

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pravidla turnaje

Tento turnaj se týká pouze her od Apollo Games. Abys byl zařazen do hry, budeš muset zatočit minimálně 10x v minimální hodnotě 10 Kč. Jedna točka za 10 Kč ti přinese 1 bod. Body však můžeš v rámci jednoho zatočení navyšovat tak, že zvedneš vklad. Pokud tedy na jedno zatočení vsadíš 100 Kč, získáš z něho 10 bodů. Tento turnaj probíhá 14. 2. po celý den – od půlnoci do půlnoci. Vyhraná zatočení budou dostupná během následujícího dne.

Výhry

Forbes Casino v tomto turnaji nemá výhru pouze pro jednoho vítěze, ale připravili si odměnu dokonce pro prvních 15 hráčů, kteří se umístí na prvních příčkách turnaje. A jaké budou výhry?

  • 1. místo – 200 Free Spinů
  • 2. místo – 100 Free Spinů
  • 3. místo – 100 Free Spinů
  • 4. – 15. místo – 50 Free Spinů

Jak vidíš, vyhrát zde není nemožné, takže pokud tě tato výzva láká, neváhej a pust se do toho.

Co když nejsem registrovaný?

Pokud si chceš zahrát a zúčastnit se tohoto turnaje, ale nemáš ještě svůj účet ve Forbes Casinu, bude tě nejprve čekat registrace. Ve chvíli kdy projdeš registrací a ověřením, budeš už jen muset vložit peníze, za které budeš hrát a získávat tak body do turnaje.

Novinky u Forbes Casina

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.