🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

V Sazky Hry si nyní můžeš přijít na bonus v hodnotě 2×2000 Kč!

Online casino Sazka Hry představilo novou bonusovou akci s názvem Hot Summer. Můžeš si v ní přijít na 2×2000 Kč, tedy celkem na 4000 Kč!

Bonus v rámci této akce se váže ke tvému vkladu a má hodnotu 50%. Tzn. abys na jeden zátah získal celý bonus, musíš vložit 4000 Kč. Při vkladu například 1000 Kč pak dostaneš navrch 500 Kč atd.

Hot Summer tento bonus rozdává opakovaně, pokud ti tedy jedna várka a 2000 Kč nestačí, můžeš si ve stanoveném období říct o nášup.

Pro zisk bonusu je třeba použít propagační kód „vedro“. Pro následné získání bonusu stačí hrát jakékoliv hry v tomto online casinu bez rozdílu. Tzn. že do požadovaného protočení se započítávají všechny hrací automaty, ale také ruleta a blackjack, což je v prostředí online casin poměrně nebývalá věc. Bonusové peníze získané v rámci akce Hot Summer je třeba protočit alespoň 30×.

Hot Summer bonus je k dispozici až do 4. září do 23:59 hodin.

Mrkni na další bonusy na Sazka Hry!

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
98 %
Jednoduchost získání
95 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
60 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Podmínka dokončené registrace v Sazka Hry

Bonus, který přináší akce Hot Summer, je k dispozici pro všechny zákazníky Sazky, kteří mají dokončenou registraci. To znamená, že kromě vyplnění registračního formuláře ověřili svoji totožnost na pobočce nebo skrze banku, dále připojili platební metodu a nakonec nastavili své limity.

Pakliže v Sazka Hry ještě nejsi registrovaný, nebo si svou registraci ještě nedokončil, je na čase to změnit. A nemusíš se bát. Může to znít jako složitý proces, ale je to velmi jednoduché a zabere to pouze pár minut.

Pro nově registrované hráče má Sazka Hry kromě sezónních bonusů přichystaný také uvítací bonus v hodnotě 300 + 5000 Kč. 300 Kč dostaneš tzv. „na ruku“, tedy pouze za dokončení registrace. Dalších 5000 Kč ti potom v Sazka Hry připíšou ke tvému prvnímu vkladu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.