Menu

V Sazka Hry padl parádní jackpot. Kolik casino muselo vyplatit?

V online casinu Sazka Hry před pár dny padl maximální jackpot. Hráč Jakub díky němu může prožít perfektní prázdniny. Kolik si vytočil?

Jakub se ve středu po obědě vrhnul do hraní automatů. V casinu Sazka Hry si vybral ovocný automat s názvem Fruiti X a tenhle „výlet“ do světa vzrušení se mu nebývale vyplatil. Během pár toček mu padl maximální jackpot v hodnotě 500 000 Kč!

Na Kubově výhře je zdaleka nejfantastičtější skutečnost, že nehrál za žádných přehnaně vysokých sázek. Maximální jackpot umožněný v českých online casinech mu přinesla točka za pouhých 30 Kč. A nebylo jich moc.

Získej i další bonus v casinu Sazka Hry:

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
98 %
Jednoduchost získání
95 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
60 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sazky Hry jackpoty padají ve velkém

Jakub není jediným hráčem, který v Sazka Hry v posledních pár týdnech vytočil maximální jackpot. Před třemi týdny se stejný kousek podařil výherkyni Monice, která 500 000 Kč brala na automatu Joker 50 Deluxe. Týden před ní se to podařilo zase Štěpánovi, který si pro své statisícové potěšení vybral automat Firebird Double 27.

V poslední době pak maximální jackpot 500 000 Kč padl hned 10 výhercům (včetně Jakuba) a to na mnoha různých automatech a při zcela rozdílných vkladech. Ve většině případů však hráči byli při zemi a sázeli pouze za několik desítek korun (na točku).

Sazka Hry – výběr jackpotů

Sazka Hry nabízí hned 4 druhy jackpotů. Jackpoty se zde vážou k hracím automatům od těchto výrobců:

  • Kajot
  • Synot
  • Apollo
  • Tech4Bet

V některých případech výrobci nabízejí hned 4 různé jackpoty (bronzový, stříbrný, zlatý a diamantový), v jiných se potom se potom spokojí pouze s jedním jackpotem (platinový). Hodnota jednotlivých jackpotů se pochopitelně liší v závislosti na druhu a také na tom, kdy naposledy padl předchozí jackpot.

Z informací výše vyplývá, že pro zisk parádního jackpotu hráči nemusí sázet přehnanou částku. Když máš štěstí, jde to prostě samo.

Jackpoty u Sazka Hry si můžeš vytočit i ty, stačí se v tomto casinu zaregistrovat a hrát válcové hry od vybraných výrobců. Pakliže se rozhodneš pro registraci, nezapomeň si v tomto casinu vybrat také bonus do hry v podobě peněz na ruku i bonusu k prvnímu vkladu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.