🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Výherce v mimořádném slosování Sportky odjel v Mustangu

Sázející, kteří si vsadili mimořádné slosování Sportky na černý pátek 25.listopadu měli možnost vyhrát zbrusu nový vůz v hodnotě 1,3 milionů korun. Konkrétně sportovní černý  vůz Ford Mustang V8 GT Fastback, který ukrývá pod kapotou 421 koní.

Mustang za plný tiket Sortky

Právě s touto výhrou odjel pan Otakar, který si vsadil tiket 13. listopadu, přesně 13 minut před tím, než terminál uzavřeli.

,,Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit, pak jsem si to ověřil na terminálu, a to bylo neskutečné štěstí.” řekl při převzetí své výhry.

Stále pokoušel štěstí až mu to vyšlo

Pan Otakar je srdcovým a dlouholetým hráčem Sportky, pravidelně sází plný tiket Sportky za 220 Kč. Jeho největší výhrou doposud bylo 15 000 Kč, vše se ale změnilo a výherce si tentokrát odjíždí v luxusním voze. Věří, že hrát a snít o velké výhře se vyplácí. ,,Já sázím už několik let – od Sportky až po moje oblíbené stírací losy. Protože vím, že kdo nehraje, nevyhraje” dodal a zároveň slíbil, že se ještě vrátí a přijede si vyzvednout svůj jackpot.

S novým sportovním vozem má pan Otakar už velké plány. Rozhodli se s přítelkyní uspořádat svatbu a na jejich svatební cestu do italských Benátek chtějí vyrazit se svým zbrusu novým Mustangem.

Video od společnosti Sazka

To je krásný závěr celého příběhu – co myslíte?

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Eliška Komárková

    Taky by se mi líbil takovej poník 🙂