🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

V jednom slosování loterie Powerball vyhráli oba bratři!

Cesta kolem světa loterie Eurojackpot

Cesta kolem světa loterie Eurojackpot

Bratři James a Bob Stocklasovi jsou již v penzi a užívají si společně se svými přáteli volného času. Na cestě z rybářského výletu na Floridě, museli koupit led na pochytané úlovky. V obchodě společně s ledem nakoupili i Powerball tikety na následující slosování.

James a Bob Stocklasovi - výherci loterie Powerball

James každé ráno pravidelně snídal ve své oblíbené restauraci a četl si aktuality na svém chytrém telefonu. Rozhodl se na internetu zkontrolovat i své vsazené tikety do loterie Powerball. Netrvalo dlouho a zjistil, že je posledním šťastlivcem a výhercem jackpotu 7 285 000 000 Kč (7 miliard Kč)!

Nemohl tomu uvěřit a tak znovu kontroloval svoje vsazená čísla 12, 13, 44, 52, 62 a Powerball číslo 6. Poté zakřičel radostní na celou restauraci:

„Všichni tady v restauraci, snídaně je na mě, jsem milionář!“

Ještě hodinu po zjištění se třásl, v ruce svíral vítězný tiket a stále tomu nemohl uvěřit. Svým přátelům a rodině zavolal se slovy: „Jedeme na Floridu!“ a když úžasnou novinu volal i svému Bratrovi Bobovi, on mu oznámil, že také vyhrál, ale pouhých 7 dolarů, čemuž se oba zasmáli.

James Stocklas s rodinou a šekem na výhru Powerball Jak slíbil cestu na Floridu uspořádal na druhý den, ale tentokrát nejeli autem, pro výhru doletěli společně i s přáteli a rodinou soukromým letadlem. V loterijní kanceláři si nechal James výhru vyplatit jednorázově, čímž sice přišel o část výhry, ale tak velké množství peněz, by podle jeho slov nestihl utratit.

Bob vyhrál pouhých 7 dolarů, ale naštěstí pro něj, jeho bratr James je velmi štědrý a Bobovi předal část z výhry a novinářům prozradil:

„Hodně jsme se tomu nasmáli, bratr se nemusí o nic obávat. Rodina je nade vše, rodina si vždy pomáhá a já se teď navíc můžu postarat o své děti tak, jak jsem vždy chtěl.“

Zdroj: http://edition.cnn.com/2016/03/05/us/brothers-win-lottery/

Velké množství peněz rozdělil i mezi zbytek své rodiny a menší část peněz rozdělil mezi zbylé přátelé, s kterými byl na rybách. Společně s přáteli hovoří o největším úlovku za jejich život.

Bohužel Bob nestihl prozradit co se svojí sedmi dolarovou výhrou provede.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.