⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Tři příběhy lidí, kteří málem přišli o svou výhru

Tři příběhy lidí, kteří málem přišli o svou výhru.

Tři příběhy lidí, kteří málem přišli o svou výhru.

Vyhrát jackpot je to, o čem sní většina z nás. Ale co když po velké radosti přijde strach a zklamání? Anebo... Co když málem ani nezjistíš, že jsi výhercem právě ty? Pojď se s námi podívat na tři příběhy lidí, kteří málem přišli o svoji výhru.

Vsaď si zadarmo díky bonusům!

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
90 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Případ Etty May Urquhartové

Etty May Urquhartová je věrnou hráčkou hned dvou loterií najednou. Už roky si Etty sází v kanadských loteriích Mega Millions a Super Lotto Plus.
Když se jí v roce 2012, v jejích šestasedmdesáti letech, podařilo v jedné z loterií vyhrát – a to hned 1 119 939 600 korun českých (51 milionů dolarů), nemohla tomu uvěřit. Etty byla naprosto rozechvělá, emotivní a zároveň v šoku, když zjistila, že se její vsazená čísla opravdu shodují s těmi na obrazovce.

Vzhledem k tomu, že věřila, že se ve své radosti mohla pouze přehlédnout, požádala svého syna Ronnieho, aby jí pomohl výsledky ověřit. Její syn jí však její radost potvrdil. Jeho máma, Etty May Urquhartová, se stala miliardářkou.

Na Etty postupně začala doléhat vážnost celé situace, radost vystřídal stres a tlak, a tak když měla podepsat výherní tiket, aby jej úředníci mohli ověřit, požádala o podpis svého syna.

„Úředníci loterie mě požádali o podepsání výherního tiketu, ale já bych to pero v ruce neudržela. Byla jsem příliš emotivní,“ uvádí prohlášení výherkyně. „Bylo mi řečeno, že nezáleží na tom, kdo tiket podepíše. Proto můj syn, Ronnie Orender, podepsal tiket za mě.“

Ronnie se však na tiketu podepsal svým jménem, což Etty netušila. A později toho dne za svou matkou přišel s tím, že se obává, aby ustála tlak médií, rodiny a přátel. Etty synovy obavy sdílela, on však přišel s řešením… Oznámil své matce, že výhru převezme, nechá chodit roční anuitní výplaty na svůj účet a bude s penězi nakládat tak, jak jeho matka uzná za vhodné. Etty souhlasila, věřila Ronniemu a chtěla se vyhnout psychickému tlaku, který pro ní výhra znamenala.

Její syn jí však zradil. Uložil peníze na účet, ke kterému Etty neměla přístup, hned z prvních výplat nakoupil čtyři domy, desítky aut a začal si užívat života. Když se Etty ozvala, tak jí nastěhoval do jednoho z nových domů a dal jí jedno z aut, avšak ani jednu z věcí oficiálně nepřevedl na svou matku, a ona tak byla pouhým hostem s půjčeným autem. Když se Etty ozvala znovu s tím, že chce mít přehled nad svými penězi, tak Ronnie odmítl.

Celá věc se dostala až k soudu, kde se matka se synem o peníze dohadovala dlouhé týdny. Výsledek soudu si však Etty nechala pro sebe a nesdílela ho s žádným ze zahraničních médií, proto ti bohužel nemůžeme prozradit závěr tohohle napínavého příběhu. Za náš web však doufáme, že Ronnie Etty peníze vrátil a ona už se tak nemusela trápit a lámat si hlavu zklamáním ze svého syna.

Manželé Joseph a Joanne Zagami

Joanne a Joseph jsou fanoušky loterií a stíracích losů už dlouhá léta, nebylo tak žádným překvapením, že při nákupu potravin přikoupili i nějaký ten stírací los.
Po příchodu domů vyložili nákup, vše uklidili, tašky vyhodili a usadili se k televizi. Večer šli spát stejně jako jindy a ráno, když se probudili a nasnídali se, tak si Joanne vzpomněla. Ten los! Joanne se zeptala svého muže, zda los stíral nebo jestli jej alespoň vytáhnul z nákupních tašek, ale on jen zavrtěl hlavou. Los neviděl od doby, co jej koupili v obchodě, proč se ho Joanne ptá?

Joanne se svého muže ptala proto, že jí došla nepříjemná skutečnost. Los zůstal v nákupní tašce, kterou včera večer vyhodili a v tuhle chvíli už ležela někde v popelnici před jejich domem. Manželé se vrhli k popelnici a začali přehrabovat odpadky, až dokud konečně nedrželi v rukou onu tašku!

Vytáhli jí z popelnice, otevřeli ji a vytáhli z ní pohřešovaný los. Ten si okamžitě odnesli domů a snad ještě mezi dveřmi jej setřeli s myšlenkou, že dost možná poletí los zpátky do popelnice. Stírali políčko za políčkem, zdálo se, že nikde nic, žádná shoda… Až nakonec – los byl výherní!

Manželé málem poslali na skládku 22 184 250 korun (1 milion $)! Trocha přehrabování v popelnici se tedy v tomto případě rozhodně vyplatila.

Ron Yurcus a jeho nepořádek

Ron Yurcus pochází z amerického státu Illinois a stejně jako všichni předchozí hráči v tomto článku, i Ron miluje loterii. V srpnu 2012 si Ron koupil sázenku do loterie. Koupil si plnou sázenku tak, jako to dělával vždy, do té samé loterie jako vždy a odnesl si ji, jako vždy, domů.

Doma jí však položil na stůl a zapomněl, že ji má. Nevzpomněl si na ni ani v den slosování, ani den poté, dokonce ani po týdnu či měsíci. A protože Ron žije sám, nebyl nikdo, kdo by mu sázenku připomněl. Nebyl však ani nikdo, kdo by Ronovi pouklízel… A tak se sázenka válela mezi spoustou dalších, byla na stole zastavěna nejrůznějšími věcmi a odpadky, až dokud se Ron jednoho dne nerozhodl uklidit. Tři měsíce po zakoupení sázenky Ron shrnoval odpadky ze stolu, když si v poslední chvíli všiml hromady sázenek.

Tušil, že je všechny zkontroloval, ale jistý si nebyl. Rozhodl se proto vzít sázenku po sázence a zkontrolovat je všechny ještě jednou.

Když zadal čísla téhle konkrétní sázenky, tak se monitor rozsvítil a oznamoval, že se Ron Yurcus stal vítězem! Stejně jako u našeho předešlého příběhu, i Ron Yurkus si málem vyhodil 1 milion $. Jeho intuice mu naštěstí napověděla, aby všechny sázenky raději znovu překontroloval a jak už víme, v tomto případě to byla doslova jedna velká výhra!

Zkus své štěstí i ty!

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.