🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Synot rozdává 5 000 000 otoček zdarma – vyzvedni si ty své!

Online casino Synot Tip ročně mezi hráče rozdá minimálně 5 000 000 volných točení. Free spiny jsou v Synot Tipu rozdávány při různých akcích, ať už sezónních či pravidelných měsíčních a týdenních. Spojovacím bodem pro tato volná točení je, že jsou k dispozici zcela zdarma.

Opravdu si mohu vyzvednout otočky jen tak zdarma?

A když píšeme zdarma, myslíme tím skutečně zdarma, bez nutnosti vkládání peněz či plnění jakýchkoliv skrytých podmínek. Aby ses tak mohl některé z těchto akcí zúčastnit, stačí v tomto casinu pouze dokončit registraci. A pak mezi tebou a nabízenými free spiny nestojí vůbec nic. Ba co víc, během registrace dostaneš ještě bonus v podobě peněz na ruku.

Volné otočky Synot

Jaké vlastnosti mají nabízené volné otočky u Synotu?

Na free spinech od Synot Tipu je skvělé, že se chovají skutečně jako jakákoliv jiná točení za peníze. To znamená, že díky free spinům můžeš vyhrát také nabízené jackpoty. Ani nemluvě o faktu, že všechny vyhrané peníze z free spinů jsou tvoje a to bez nutnosti splnění dalších podmínek, jako je třeba určitý počet protočení předtím, než peníze budeš moct vybrat k sobě na účet. A to se vyplatí!

Free spiny od Synot Tipu se vážou k různým hracím automatům či ke skupině hracích automatů jako například na automaty od společnosti Synot či NetEnt. V rámci těchto akcí si pak často můžeš vybrat také výšku vkladu a počet spinů. Jenom na tobě bude, zdali hru roztočíš v rámci 20 free spinů s hodnotou točky 2 Kč, nebo dáš raději přednost 10 zatočením s hodnotou točky 5 Kč atd.

Jak na volná točení u Synotu?

Pět milionů free spinů se u Synot Tipu rozdávají několik následujících měsíců. Free spiny si můžete vybrat v době trvání některé z akcí a to po přihlášení na svůj účet. Následně je třeba navštívit vybraný hrací automat (dozvíte se v novinkách) a po přihlášení do hry free spiny přijmout kliknutím na tlačítko „Hrát free rounds“. Nyní už stačí pouze točit, točit… a mít trochu štěstí.

Otočky zdarma můžete použít klidně například na automatu Fruits ´n´ Fire od Synotu. Níže na videu se podívejte jak se hraje 🙂

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.