Marie Holmes
Marie Holmesová

Marie Holmesová 26letá svobodná matka ze Spojených států amerických na začátku tohoto roku vyhrála v loterii Powerball 4 500 000 000 Kč. Za vyhrané peníze si plánovala koupit dům, založit spořící účty pro své děti a dokonce darovat i nějakou část na charitu. Její plány se ale změnily, když byl její přítel, který si nechává říkat „Pálivák“ (Hot Sauce), zatčen za a obviněný ze kšeftování s drogami.

Marie zaplatila kauci ve výši 72 000 000 Kč a Pálivák byl propuštěn na svobodu. Jenže to ještě nevěděla, že její přítel se nechá chytit znovu a tentokrát s kaucí 150 000 000 Kč. Ovšem Marie neváhala a ochotně tuto částku zaplatila znovu.

V době, kdy Holmesová peníze v loterii vyhrála, byla nezaměstnaná. A na svůj facebookový profil Marie napsala:

To, o co byste se měli zajímat jsou vaše peníze a ne to, jak já s nimi nakládám. On není žádný drogový dealer ani feťák, a i kdyby, kdo jste, abyste ho mohli soudit?

To, za co Marie Holmesová utratila zbylé peníze je nejasné, protože se s tím žádným médiím nesvěřila. Její strýc William Bryant ale říká, že je Marie velice uvědomělá a peníze jistě dobře využije.

Jsem si jistý, že pro sebe a své děti bude chtít koupit nový dům. Je to milá holka, která miluje svoji rodinu a svůj kostel.

Pálivák McDow nyní musí nosit GPS náramek, aby ho mohly úřady vždy monitorovat.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.