🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Svobodná matka za výhru v loterii vykoupila svého přítele

Marie Holmes
Marie Holmesová

Marie Holmesová 26letá svobodná matka ze Spojených států amerických na začátku tohoto roku vyhrála v loterii Powerball 4 500 000 000 Kč. Za vyhrané peníze si plánovala koupit dům, založit spořící účty pro své děti a dokonce darovat i nějakou část na charitu. Její plány se ale změnily, když byl její přítel, který si nechává říkat „Pálivák“ (Hot Sauce), zatčen za a obviněný ze kšeftování s drogami.

Marie zaplatila kauci ve výši 72 000 000 Kč a Pálivák byl propuštěn na svobodu. Jenže to ještě nevěděla, že její přítel se nechá chytit znovu a tentokrát s kaucí 150 000 000 Kč. Ovšem Marie neváhala a ochotně tuto částku zaplatila znovu.

V době, kdy Holmesová peníze v loterii vyhrála, byla nezaměstnaná. A na svůj facebookový profil Marie napsala:

To, o co byste se měli zajímat jsou vaše peníze a ne to, jak já s nimi nakládám. On není žádný drogový dealer ani feťák, a i kdyby, kdo jste, abyste ho mohli soudit?

To, za co Marie Holmesová utratila zbylé peníze je nejasné, protože se s tím žádným médiím nesvěřila. Její strýc William Bryant ale říká, že je Marie velice uvědomělá a peníze jistě dobře využije.

Jsem si jistý, že pro sebe a své děti bude chtít koupit nový dům. Je to milá holka, která miluje svoji rodinu a svůj kostel.

Pálivák McDow nyní musí nosit GPS náramek, aby ho mohly úřady vždy monitorovat.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.