🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Světový rekord v online loterii: 90milionů eur

Mít štěstí v loterii, to potěší vždycky. Tím spíš, když se jedná o velkou sumu. Co když se jedná dokonce o rekordní sumu? Právě takové štěstí měla výherkyně Lottolandu*.

Nový světový rekord Eurojackpotu

5 čísel a 90 milionů

Na kontě jisté Christině tak přistálo 90 milionů eur. Konkrétní výše částky je důležitá, jedná se totiž o sumu, která vítězce vynesla pohádkové bohatství a současně se zapsala i do Guinnessovy knihy rekordů.

Christina si vsadila na Lottolandu* teprve podruhé v životě. Tipovala čísla pro populární loterii EuroJackpot. Trefit se jí podařilo všechna, tedy všech 5 + 2. Pohádková výhra se jí poštěstila v červnu loňského roku a není bez zajímavosti, že byla jediná, kdo dokázal uhodnout.

Výhra populární soutěže losované tradičně ve finských Helsinkách mohla činit 10 až 90 milionů. Výherce potřeboval uhodnout uhodnout 5 hlavních čísel (vybírána čísla od 1 do 50) a 2 EuroČísla (od 1 do 10). A právě to se soutěžící povedlo.

Výhra zapsaná v knize rekordů

Odznak lottolandu za poskytování eurojackpot onlineTehdy ještě netušila, že kromě obrovského překvapení z výhry na ni čeká ještě jedna zpráva o světovém rekordu. Lottoland kontaktovali přímo zástupci Guinness World Records ™. společnost musela potvrdit, že je reálně schopna výhru v takové výši vyplatit a prokázat, že to skutečně udělala. Stejně tak si Guinness World Records ™ ověřoval, jakým způsobem si soutěžící podávala sázku.

Po splnění všech příslušných náležitostí tak tato výhra mohla být do slavné knihy rekordů zapsána jako ta vůbec nejvyšší v oboru online her. Radost nad tím pochopitelně vyjádřil i CEO společnosti Lottoland Nigel Birrell.

Kdo je vítězka?

A ještě jedna zajímavost se s výhrou pojí: Šťastná čísla podledostupných informací pomohla Christině, která pracuje jako uklízečka, vybrat její maminka. Ani na maminku tak s odměnou určitě nezapomene, jak se hrdá vítězka svěřila. Jejím osobním životním snem, který si teď díky výhře splní, je hlavně cestovat.

*Sázení na stránkách Lottolandu je v České republice nelegální, jelikož zatím nemají licenci od Ministerstva financí.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.