Mít štěstí v loterii, to potěší vždycky. Tím spíš, když se jedná o velkou sumu. Co když se jedná dokonce o rekordní sumu? Právě takové štěstí měla výherkyně Lottolandu*.

Nový světový rekord Eurojackpotu

5 čísel a 90 milionů

Na kontě jisté Christině tak přistálo 90 milionů eur. Konkrétní výše částky je důležitá, jedná se totiž o sumu, která vítězce vynesla pohádkové bohatství a současně se zapsala i do Guinnessovy knihy rekordů.

Christina si vsadila na Lottolandu* teprve podruhé v životě. Tipovala čísla pro populární loterii EuroJackpot. Trefit se jí podařilo všechna, tedy všech 5 + 2. Pohádková výhra se jí poštěstila v červnu loňského roku a není bez zajímavosti, že byla jediná, kdo dokázal uhodnout.

Výhra populární soutěže losované tradičně ve finských Helsinkách mohla činit 10 až 90 milionů. Výherce potřeboval uhodnout uhodnout 5 hlavních čísel (vybírána čísla od 1 do 50) a 2 EuroČísla (od 1 do 10). A právě to se soutěžící povedlo.

Výhra zapsaná v knize rekordů

Odznak lottolandu za poskytování eurojackpot onlineTehdy ještě netušila, že kromě obrovského překvapení z výhry na ni čeká ještě jedna zpráva o světovém rekordu. Lottoland kontaktovali přímo zástupci Guinness World Records ™. společnost musela potvrdit, že je reálně schopna výhru v takové výši vyplatit a prokázat, že to skutečně udělala. Stejně tak si Guinness World Records ™ ověřoval, jakým způsobem si soutěžící podávala sázku.

Po splnění všech příslušných náležitostí tak tato výhra mohla být do slavné knihy rekordů zapsána jako ta vůbec nejvyšší v oboru online her. Radost nad tím pochopitelně vyjádřil i CEO společnosti Lottoland Nigel Birrell.

Kdo je vítězka?

A ještě jedna zajímavost se s výhrou pojí: Šťastná čísla podledostupných informací pomohla Christině, která pracuje jako uklízečka, vybrat její maminka. Ani na maminku tak s odměnou určitě nezapomene, jak se hrdá vítězka svěřila. Jejím osobním životním snem, který si teď díky výhře splní, je hlavně cestovat.

*Sázení na stránkách Lottolandu je v České republice nelegální, jelikož zatím nemají licenci od Ministerstva financí.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.