🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Hrajeme o Superjackpot u Sportky!

Superjackpot na tebe čeká u Sazky již dnes!

Superjackpot na tebe čeká u Sazky již dnes!

Zítra ráno se vzbudíš a na telefonu bude svítit oznámení - "Gratulujeme, vyhráli jste..." Ten pocit, co? A kdyby šlo třeba o milion nebo dva, ale dneska se hraje o více než sto milionů! Kdo by po takovém obnosu netoužil?

Není to dlouho, co u Sportky skončila milionová bouře, a už dnes máme opět šanci vyhrát superjackpot! Sportka, zastoupená Sazkou, se hraje 3× týdně a teď už nějakou dobu nikdo neměl štěstí na hlavní jackpot, tak jsme tady, abychom tě informovali, že právě díky nevýhře hlavní ceny, můžeš ty dnes vyhrát jackpot.

O kolik se dnes u Sazky hraje?

S každým nevyhraným jackpotem se hlavní částka ve hře navyšuje, to víme. Víme taky, že když přeroste určitou hranici, spustí se Milionová bouře, tu jsme tady měli nedávno. A i když se jackpot navyšuje víceméně pravidelně, jen zřídka přesáhne 150 milionů. A byť se výší jackpotu nemůže Sazka běžne rovnat miliardovým výhrám od Eurojackpotu, čeká nás v dnešním slosování opravdu krásná suma.

V dnešním, středečním slosování, na výherce čeká rovných 166 700 000 korun! A dneska žádné dlouhé slibování, stačí si prostě a jen vsadit. Podrobné informace k tomu, jak si vsadit, pro tebe máme tady. (Pod odstavcem se sázením Sportky na terminálu Sazky, najdeš postup také pro sázení na webu.)

Jaké čísla vsadit?

Chystáme ti článek o tom, zda se raději držet vlastních čísel nebo věřit generátoru. Už brzy jej můžeš očekávat u nás na webu. Pro teď, kdybys neměl svá oblíbená, nebo chtěl raději vložit čísla do rukou osudu, ti nachystám generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

A nesmíme zapomenout na nejbližší cestu k tiketu a superjackpotu! Vše najdeš tady:

Aktuální jackpot
88 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.