Tipsport Chance 20 free spinů

Tipsport Chance 20 free spinů

Bonusová jízda u Tipsportu a u Chance pokračuje a dnes ti opět přináší zatočení zdarma. Konkrétně se jedná o 20 free spinů v hodnotě 1 Kč, už sis je stihl vyzvednout? Díky hře Monkey Slots se můžeš těšit, že na tebe dnes dýchne přímo tropická atmosféra.

Už máš svůj účet u Tipsportu a u Chance? Právě teď v březnu totiž u těchto dvou casín probíhá veliká akce, ve které můžeš čerpat bonusy a free spiny každý den. Takže pokud ještě nemáš vytvořený účet, rozhodně se vyplatí vytvořit si ho právě teď.

Pokud už registrovaný jsi, nezapomeň se dnes přihlásit a vyzvednout si svých 20 Free spinů ve hře Monkey Slots.

Jak si vyzvednout 20 free spinů?

Postup pro vyzvednutí denního bonusu v rámci akce Přivítejte Jaro zůstává stále stejný, pokud jsi ovšem tuto akci ještě nezaregistroval, připravili jsme pro tebe jednoduchá návod, kde a jak si tento bonus můžeš vyzvednout. stejným způsobem si můžeš vyzvedávat tvé bonusy každý den a to jak u Chance, tak i u Tipsportu.

 • Otevři měšec

  Po přihlášení do svého účtu jdi do sekce Vegas, kde už na tebe sám vyskočí měšec s tvým dnešním bonusem. Pohybem myši (u PC) nebo prstu (na mobilu) si měšec otevři a zobrazí se ti jeho obsah. Dnes se jedná o 20 Free spinů. Klikni na tlačítko SPUSTIT HRU, které tě přesměruje do hry Monkey Slots.

  20 FS Monkey slots

 • Přijmi bonus

  Teď když už ses dostal do dnešní hry, vyskočí na tebe upozornění s otočkami zdarma. Pokud je chceš využít hned, klikni na „Hrát Free Rounds“, pokud si je chceš nechat na později, klikni na „Odložit“. Free spiny ale můžeš využít pouze dnes, tak pokud si je odložíš, nezapomeň se k nim ještě dnes vrátit.

  20 FS Monkey slots vyzvednutí

 • Hraj

  Teď už stačí jen hrát a užít si své free spiny. Přejeme ti mnoho výher!

  Hra Monkey slots

Hodnocení
91%
200 Kč za dokončení registrace
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.