Menu

Středa u Grandwin plná extra odměn pro statusáky

Hraješ u Grandwinu? Tak zbystři! Právě dnes je tady opět středa s extra odměnami. Tyto odměny se ale vztahují pouze na věrné hráče, kteří si vysloužili některý ze tří statusů (bronzový, stříbrný či grand). Ale nebudeme předbíhat, v článku se dočteš vše co o dnešní akci potřebuješ vědět.

Extra odměny Grandwin

Víš že pokud získáš u Grandwin casina nějaký z jejich statusů, budeš za to příjemně odměněn? Třeba právě dnes mohou všichni hráči kteří mají alespoň bronzový status využít hned několik bonusů. Pokud ještě nevíš jak funguje věrnostní program na základě statusů, mrkni se na náš článek, který ti fungování věrnostního programu u Grandwinu objasní.

Pokud jsi tedy během minulého měsíce u Grandwinu protočil alespoň 10 000 Kč, můžeš si dnes užít následující bonusy.

Bonusy za protočení

10 free spinů za korunu!

Pokud si chceš užít odměnu za to, že se ti podařilo získat některý ze statusů, ale nemáš dnes zrovna chuť protáčet větší částky, rozhodně využij alespoň tohoto prvního bonusu, který ti nabízí 10 otoček zdarma za jeden korunový spin. Ano, stačí ti zmáčknout jednu otočku za kačku a 10 dalších otoček, které budou zcela zdarma je tvých. To je hodně pohodová nabídka, nemyslíš?
A pokud protočíš 1000 Kč, získáš 20 free spinů!

Až 5000 Kč na ruku

Za protočení budeš odměněn nejen free spiny, ale také penězi. Pokud to dnes hodláš roztočit s většími částkami, pak tě tyto finanční odměny jistě potěší.

Protočená částka Odměna
5 000 Kč 50 Kč
10 000 Kč 100 Kč
20 000 Kč 200 Kč
50 000 Kč 500 Kč
100 000 Kč 1 000 Kč
200 000 Kč 2 000 Kč
500 000 Kč 5 000 Kč

Bonusy za vklad

A co můžeš získat, když si dneska vložíš? Pokud si chceš ještě přilepšit s otočkami zdarma, pak pro tebe bude lákavá i tato nabídka free spinů za vklad.

Pokud si dnes vložíš 2000 Kč, získáš navíc ještě 40 free spinů.

Ještě pár dní máš navíc čas na to, abys získal status pro příští měsíc a to se ti vyplatí nejen kvůli akcím jako je ta dnešní. Pokud získáš některý ze statusů, dostaneš každý týden ZDARMA free spiny v hodnotě 200 Kč a týdenní cashback ze hry!

Bonusy od Grandwin

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.