🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací losy od Sazky můžete hrát nyní online!

Od spuštění loterií od Sazky na internetu neuběhl ani jeden měsíc a už nám představují svůj nový produkt - Stírací losy Sazka online. Sazka se tak stala prvním portálem, který v České republice nabízí možnost setřít si losy z pohodlí svého domova. Momentálně je k dispozici osm druhů losů v cenovém rozpětí od 5 do 150 korun.

Stírací losy od Sazky online

Stírací losy jsou bezesporu velice oblíbenou formou loterie, a proto se Sazka rozhodla po uvedení čtyř základních loterií na trh vyrukovat se stíracími losy online.

Online stírací losy od Sazky jsou oddělené od nám již známých papírových verzí. Výhry nejsou tak propojeny s nabídkou klasických stíracích losů známých z tradičních prodejních míst. Stírat losy na internetu můžete hrát na počítačích, tabletech a na mobilech. Jediné co potřebujete je připojení k internetu.

„Zpřístupněním stíracích losů v online prostředí pokračujeme v našem plánu postupného rozšiřování portfolia her na internetu. Po Sportce online a Eurojackpotu patří právě losy k nejvyhledávanějším produktům Sazky. Zákazníky baví jejich pestrost, originalita a samozřejmě okamžité vyhodnocení výhry,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky a dodává: „Své oblíbené losy si teď mohou všichni zahrát kdekoliv a kdykoliv. Vše navíc pod jedním účtem a peněženkou. Náš portál Sazka.cz společně s losy nabízí také loterie a kurzové sázky.“

Osm druhů stíracích losů online

Zde naleznete rychlý přehled nových stíracích losů od Sazky. Podrobnou recenzi jednotlivých stíracích losů online, připravím během příštího týdne. Sledujte aktuality na tomto webu a žádný los vám neunikne!

Osm stíracích losů od Sazky Štístko

Cena losu: 5 Kč

Hlavní výhra: 50 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:2,94

Černé perly

Cena losu: 20 Kč

Hlavní výhra: 600 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3,26.

eCash 30 Kč

Cena losu: 30 Kč

Hlavní výhra: 1 050 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3,27

eCash 50 Kč

Cena losu: 50 Kč

Hlavní výhra: 1 500 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3,27

eCash 150 Kč

Cena losu: 150 Kč

Hlavní výhra: 6 000 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3,27

Diamanty

Cena losu: 100 Kč

Hlavní výhra: 3 000 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3,29

Čarodějova země

Cena losu: 20 Kč

Hlavní výhra: 200 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:3

Šťastná chvíle

Cena losu: 10 Kč

Hlavní výhra: 100 000 Kč

Pravděpodobnost výhry: 1:2,85

Vyzkoušejte losy Sazka online Zdarma

Ano slyšíte správně, losy od Sazky můžete vyzkoušet zdarma. Na stránkách Sazky si vyberte online los, který chcete vyzkoušet. Poté co se vám los načte, tak si nahoře v levém rohu nad losem překlikněte na možnost „Pro zábavu“.

Stírat losy a pokoušet tak své štěstí baví čas od času více než polovinu dospělé populace v České republice.

Loterie i losy navíc hrají jak muži, tak ženy, což odpovídá vizi Sazky poskytovat bezpečnou herní zábavu našim spokojeným zákazníkům“ doplňuje Robert Chvátal.

Přeji hodně štěstí při stírání!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Vojta

    Zajímavé je že je to naopak než v reálu. Tady čím dražší los, tím menší pravděpodobnost na výhru. U losů na poště atd je to naopak.

  • Pítr

    Setřu si nějakou tu losandu 😀

  • Stanislav

    Já zůstanu u klasických papírových losů, z toho mám radost mnohem větší!