🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Drahokamy od Sazky

Ohodnoť tento los i ty
100%

Drahokamy jsou zajímavý a na výhry bohatý los od Sazky. Hlavní výhra 13 milionů a různé šance na násobení výher jsou hodně lákavá volba. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Drahokamy OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Los obsahuje tři hrací pole krytá neprůhlednou stírací vrstvou, která jsou označena jako Hra 1, Hra 2 a Bonus.

Hra 1:

Horní část hracího pole je označena jako VÝHERNÍ ČÍSLA a dolní část jako VAŠE ČÍSLA. Po setření stírací vrstvy se v části nazvané VÝHERNÍ ČÍSLA objeví 5 výherních čísel a v části nazvané VAŠE ČÍSLA se objeví 5 řádků označených jako ŘÁDEK 1 až ŘÁDEK 5. Každý řádek obsahuje 5 herních čísel, pod kterými jsou uvedeny částky a pole s šestým číslem označené jako NÁSOBITEL.Pokud se některé z pěti herních čísel v řádku shoduje s některým výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem vynásobenou číslem uvedeným v příslušném řádku v poli NÁSOBITEL.

HRA 2:

Levá část hracího pole je označena jako VÝHERNÍ SYMBOL a pravá část jako VAŠE SYMBOLY. Po setření stírací vrstvy Hracího pole se v části nazvané VÝHERNÍ SYMBOL objeví jeden výherní symbol a v části nazvané VAŠE SYMBOLY se objeví 5 herních symbolů, pod kterými jsou uvedeny částky.Pokud se některý herní symbol z části pole VAŠE SYMBOLY shoduje s výherním symbolem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto symbolem. Pokud sázející najde symbol diamantu, vyhráváte částku uvedenou pod ním.

Bonus:

Pokud po setření stírací vrstvy Hracího pole najdete symbol smaragdu, vyhráváte 1 000 Kč.

O provozovateli losu

Společnost Sazka na území České republiky provozuje online casino, online loterijní hry a losy a online sázkovou kancelář. Některé její služby hrají na českém trhu prim, jiné jsou potom spíše okrajové. Všechny její produkty se ovšem významně liší od ostatních poskytovatelů hazardních her. Dalo by se tedy říci, že Sazka je jednou z nejoriginálnějších hazardních společností na českém trhu.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech