Menu

Štěstí přeje hrajícím v Tipsport Vegas

Štěstí přeje hrajícím

Štěstí přeje hrajícím

Máš rád turnaje v online výherních automatech? Pak neváhej a vyzkoušej si jedinečný turnaj v Tipsport Vegas Casinu! Jmenuje se Štěstí přeje hrajícím a hrát můžeš o celkový prize pool 50 000 Kč. Jak se turnaje zúčastníš a co můžeš vyhrát?

Zahraj si až 88 výherních automatů

Turnaj Štěstí přeje hrajícím se hraje až na 88 výherních online automatech. Ty jsou od různých výrobců, takže si můžeš vybrat jeden oblíbený automat, na kterém odehraješ celý turnaj. Je to jen na tobě! Zahrát si tak můžeš například Simply the Best 81 od Kajotu. Jak takový automat vypadá najdeš na následujícím videu. Využít můžete také nejrůznější Tipsport Vegas bonusy.

Jak se můžeš zúčastnit

Celý turnaj začal dnes, končit bude 27. 9. 2022 ve 23:59. Máš tedy ještě dost času na to, abys dosáhl na výhru až 5 000 Kč! Na to se musíš umístit na prvním místě v celkovém žebříčku všech hráčů. Body se počítají z tvé nejvyšší vážené výhry. Ta se vypočítá jednoduše. Jedná se o výhru vůči tvému vkladu.

K tomu, aby se taková výhra do žebříčku počítala, musíš zatočit alespoň za 10 Kč. K tomu, aby ses do žebříčku vůbec kvalifikoval budeš muset provést minimálně deset zatočení. Pokud tohle všechno splníš, pak se můžeš vrhnout do hry o celkový prize pool v hodně 50 000 Kč. Podívat se můžeš také na skvělé bonusy u online výherních automatů.

Získej další bonusy u Tipsportu!

Hodnocení
86%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.