🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Je libo tiket sportky nebo stírací los ke kávě?!

Sazka kavárna - Káva + Stírací los štěstí

Sazka kavárna - Káva + Stírací los štěstí

Jsou to téměř dva měsíce, kdy Sazka oslavila 60. narozeniny! K tomuto výročí se Sazka rozhodla pro koupi dvou kaváren v Praze. Obě kavárny pojmenovala jako „Kavárna Štěstí“. Tímto směrem chce společnost, aby lidé při trávení volného času zařadili u hazardní zábavu.

Sazka kavárna Štěstí v Praze

Sportku a ostatní loterie si můžete vsadit na 7 200 prodejních míst Sazky, a to nepočítám supermarkety, kde si můžete vsadit na pokladně. Nově si Sazka přidala dvě poklidná místa pro sázení, svůj terminál přesunula i do dvou kaváren. Kavárny můžete nalézt v Praze pod názvem „Kavárna Štěstí“. Mluvčí Sazky Václav Friedmann řekl:

„Nově nabízíme naše produkty i v dosud pro Sazku netypickém místě – v prostředí kavárny. Vzhledem k tomu, že jsme nenašli relevantního partnera pro spolupráci, začali jsme provozovat dvě vlastní kavárny v Praze“

V podstatě se nejedná o nic složitého. Jednoduše si objednáte kávu nebo něco jiného z nabídky kavárny, a k vaší objednávce získáte bonus v podobě loterie. Dostat můžete stírací los od Sazky, ale také například sázenku Sportky.

Sazka se bojí o název podniku

S tímto nápadem si Sazka podala i 16 žádostí o registraci ochranné známky s kombinací slov „Kavárna Štěstí“. Společně s touto registrací ochranné známky si Sazka vytvořila i stejnojmennou společnost. Jednatelem této značky byl jmenován ředitel prodejní sítě Sazka Pavel Vápenka.

Sazka hledá zaměstnance

Společnost vydala mnoho inzerátů a svým zaměstnancům slibují vysoké platy a dokonce podíl ze zisku kavárny! V inzerátech je uvedeno, že se jedná o pozici v novém řetězci kaváren ovšem zda budou rozšiřovat svůj počet kaváren, to není jisté. Václav Friedmann se k tomuto tématu nechtěl moc vyjadřovat, pouze oznámil:

„V této chvíli neuvažujeme o dalším rozšiřování obchodní sítě v jakémkoliv kanálu,“

Sazka kavárna - Káva + Stírací los štěstí Kavárny nejsou jedinou novinkou, na kterou se společnost chystá. Sazka oznámila i online sázení loterií. Jednoduše si budete moc vsadit na nejoblíbenější českou loterii Sportka online nebo evropský Eurojackpot online. Samozřejmě v internetové nabídce budou všechny loterie z nabídky Sazky.

Osobně si myslím, že spuštění kaváren je trochu zbytečné. Pokud Sazka vstoupí na internet, tak by stačilo zavést Wifi a všichni by si mohli setřít los nebo vsadit loterii přes mobilní telefon. Ke kávě by pak mohli lidé obdržet pouze slevový kód, který by zadali na internetu k sázce. Na druhou stranu stírací los na internetu, by ztratili svoje kouzlo a lidi by to mohlo přestat bavit.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Petr Hes

  Tam je kavarna dole vedle te jejich trafiky ?

 • Lucie Petráková

  Máte někdo ponětí, kde jsou tyto kavárny? 🙂

  • Ondřej Krejčí

   Jedna kavárna je přímo v sídle Sazky 🙂

 • Radek Kocián

  Už vím kam si zajdu s přítelkyní, většinou mě moc nebaví jenom sedet v kavárně a kecat, takhle si to spestříme losama 😀