Menu

Sportce už úřady nebrání v cestě na internet

Je to potvrzené! Sazka získala povolení k provozování loterií na internetu. České tiskové kanceláři to dnes potvrdil tiskový mluvčí společnosti Sazka, Václav Friedmann. Tento fakt potvrdilo zároveň i ministerstvo financí, které Sazce licenci udělilo.

Sazka získala licenci

„Získání povolení k možnosti sázení tradičních loterií na internetu je důležitým milníkem loterního byznysu v České republice. V okolních zemích jsou loterie na internetu povoleny už mnoho let. Sazka se tak stane největší loterní digitální firmou v České republice. Ovšem terminálová síť bude nadále klíčovým prodejním místem,“ uvedl Friedmann pro ČTK.

Dále jsme se dnes dozvěděli, že pro online sázení loterií na stránkách Sazky bude potřebná registrace fyzické osoby na jednom ze 7 200 terminálů po celé České republice. Což je dle mého názoru velice rozumné, k sázení se tak nedostane mládež pod 18 let.

Abychom si mohli zahrát Sportku online, tak si budeme ještě muset nějaký ten čas počkat. Ten největší a nejtěžší krok pro zprovoznění loterií online, už má Sazka za sebou. Spuštění her online plánuje Sazka v nejbližší možném termínu. Sledujte náš web pravidelně a žádná informace vám neunikne.

Loterie online zvednou tržby Sazky

Sportka online logo V loterii Sportka klesly v minulém roce tržby o 3,7 procenta na 5,63 miliardy korun. Avšak celé společnosti Sazka se v minulém roce zvedly tržby o 23 procent na 11,3 miliardy korun. Možnost sázení loterií jako Sportka, Eurojackpot a dalších. by měla tržby ještě mnohonásobně zvednout. Uvidíme na konci roku, jak budou čísla největší loterijní společnosti v České republice vypadat.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Šohaj Nikol

    Hustý no 😀 😀 Ty vole už je to tady monopol vod komárka…. Chce se mi blejt velebnosti