⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sazka s dobrým srdcem, aneb půl milionu korun darovaných dětem

Sazka darovala půl milionu korun dětem.

Sazka darovala půl milionu korun dětem.

Že se Sazka snaží pomáhat dětem, to víme, že v dětech Sazka podporuje mladé sportovce, to víme taky. Dokonce i víme, že na začátku letošního roku rozdala Sazka do dětských domovů 250 helem a kol BMX. Co ale udělala Sazka pro štěstí dětí teď?

Společnost Sazka se často a ráda snaží děti rozhýbat, což kromě letošního daru dětem, který přišel začátkem ledna, dokazuje i to, že významně podporuje Českou olympijskou nadaci. Podpora pro sportovně založené rodiny, teď však přišla z řad zaměstnanců.

Kromě daru, přišel i zážitek

Zaměstnanci loterie Sazky se rozhodli, že udělají dobrý skutek. Sami od sebe se složili a svými penězi se rozhodli zlepšit následující dny 27 sportovně nadaným rodinám.

„Myšlenka pomoci vznikla velmi spontánně, a to přímo z řad našich zaměstnanců. Mám upřímnou radost, že mohu pracovat v kolektivu, který se chová altruisticky a dokáže nezištně pomoci potřebným. Věřím, že peníze pomohou splnit dětem jejich sny a přinesou plno zážitků a radosti, které sport přináší.“ pronesla Kateřina Lukášová, HR ředitelka Sazky, při předávání jednoho z darů. 

Jednou z obdarovaných rodin, byla rodina Vlčkových, kde se sourozenci Honza, Tomáš a Klára rádi věnují krasobruslení. To je ovšem koníček náročný nejen na čas, ale také na finance. Rodině Sazka proto pomohla předáním peněžního daru v hodnotě 39 tisíc korun, a přidala k tomu trénink s českou legendou krasobruslení – Tomášem Vernerem.

Děti si tak kromě peněz na novou výbavu a tréninky, odvezly i skvělý zážitek.

Mohou dále tancovat

Další z podpořených rodin byly sestry Vališovy. Ty obdržely šek v hodnotě 54 tisíc korun, který jim byl předán na Olympijském festivalu v Brně. Díky tomuto daru od Sazky nebudou muset sestry přestat tancovat, a naopak se budou moci dál rozvíjet v tom, co je baví a naplňuje.

„Moc bychom chtěli zaměstnancům Sazky poděkovat, že skrz Českou olympijskou nadaci přispěli na sportování dětí další půl milion korun. Moc si toho hezkého gesta vážíme. Věříme, že odměnou jim za to jsou rozzářené oči dětí, které díky nim mohou dělat, co je baví,“ dodala k daru ředitelka nadace Veronika Opršalová.

Pojď zkusit své štěstí se Sazkou:

Sazka
Hodnocení casina
94%

Bonusy a promoakce
60 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
50 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč + 100 FS pouze za registraci
+ 100 FS + 50 Kč za vklad 300 Kč s promo kódem „VYHRAJ“

+ 100% na bonusový vklad až do výše 50 000 Kč
Sazka bonusy
Klady
  • Sázení kdykoliv a odkudkoliv
  • Společnost s dlouhou historií
  • Sazka klub s výhodami pro pravidelné sázkaře
Zápory
  • Menší počet platebních metod (při vkladu i výběru)
  • Občas delší lhůta pro výběr peněz
  • Aplikace Sazka Hry pouze pro Android
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.