Menu

Sazka Champs: Nový projekt Sazky má zpopularizovat méně známé sporty

Slyšel jsi někdy o závodní plavbě na kajaku, o paradrezuře nebo o boulderingu? Spousta lidí ne. A právě proto přišla Sazka s dalším novým projektem s názvem Sazka Champs. Pojď se s námi dozvědět více.

Není to dlouho, co jsme tě tady informovali o novém projektu Sazky s názvem reLosy, a už jsme zase zpátky s další novinkou! Než si však o téhle „nové“ novince prozradíme více informací, tak ti tady připneme článek právě o reLosech, abys byl v obraze a neztrácel se v tom, co všechno se teď u Sazky děje.

Kdybys náhodou chtěl být prvním, kdo se dozví tyhle novinky od Sazky, tak utíkej rovnou ke zdroji. V tlačítku níže nalezneš odkaz na registraci u Sazky.

Čtrnáct odhodlaných sportovců

Sazka se rozhodla zpopularizovat méně známé sporty a dát tím možnost sportovcům, kteří v těchto odvětvích působí, aby se proslavili a dotáhli ke své zálibě kousek pozornosti. Celkem jde o čtrnáct sportovců reprezentujících čtrnáct sportů. Celá skupina sportů i jejich zástupců byla vybrána tak, aby bylo pokryto co největší spektrum a ve skupině se tak objevují letní i zimní sporty, které prezentují zdraví jedinci i parasportovci, nováčci i zkušení sportovci.

sazka-champs-sportovci                  

Spolupráce se Sazkou každému z těchto čtrnácti sportovců přináší spoustu nových možností. Kromě navázání přátelství s podobně zaměřenými lidmi, je čeká spousta společných akcí, soutěží a dalších příležitostí, jak se ve svém sportovním odvětví posunout o kus dál. Sazka sportovce podpoří především zbavením finančních náročností jejich sportu. Zajistí jim mnohdy náročnou část přípravy – kvalitní zázemí, tréninkové kempy, speciální vybavení, odborný personál a další.

Čtrnáct sportovců je jen začátek, chceme měnit úhel pohledu celé generace

V článku od Sazky je vyjádření Aleše Veselého, generálního ředitele Sazky, který říká…

„Snažíme se měnit úhel pohledu na profesionální i amatérský sport. Společně inspirujeme mladou generaci i rodiny, aby si také našli cestu ke sportům a zdravému životnímu stylu,“ vyjádřil se Aleš Veselý pro web Sazky a dodal: „Generace Z, tedy ti narození na přelomu tisíciletí, významně posouvá způsoby, jak je sport sledovaný a prožívaný a jakou roli v životě mladé generace hraje. Sport se stále více stává formou aktivní zábavy a zesiluje jeho propojení s hudbou, filmem, uměním nebo designem. Zároveň společně s týmem Sazka Champs chceme také otevírat méně obvyklá témata ve sportu, jako je například ekologie, duševní zdraví, diverzita, společenská zodpovědnost a další. Protože právě tato témata jsou pro dnešní generaci Z aktuální a ke sportu určitě patří.“

V momentální chvíli jsou součástí týmu Sazka Champs následující sportovci:

Jméno sportovkyně Sport Jméno sportovce Sport
Eliška Adamovská Bouldering (Sportovní lezení) Jiří Pavel Češka Atletika
Marie Horáčková Lukostřelba Ondřej Gemov Plavání
Kateřina a Anna Pavelkovy Plážový volejbal Jakub Hroneš Snowboarding
Eva Matějovičová Sportovní aerobik, skialpinismus Jonáš Kešnar Paraplavání
Iveta Miculyčová Freestyle BMX Kryštof Král Cyklistika
Barbora Seemanová Plavání Jakub Krejčí Kajak
Anastasja Vištalová Paradrezura

V tomto výčtu čtrnácti mladých talentů se mimo začátečníků nachází i zkušení reprezentanti. K těm úplně nejzkušenějším patří Anastasjak Vištalová, která se účastnila již dvou paralympijských her a je českou reprezentantkou v paradrezuře. Dalším mladým talentem je plavec Jonáš Kešnar, který v roce 2020 dvakrát startoval na paralympijských hrách v Tokiu. V prvním závodě (400m volný způsob) si tehdy devatenáctiletý Jonáš ulovil 13. místo, v druhém (200m polohový závod SM9) se umístil jako pátý. Asi nejzkušenější sportovkyní ze skupiny žen je Barbora Seemanová, která se ve 24 letech probojovala na šesté místo v plavání na letní olympiádě v Tokiu. Za řeč však stojí i všichni ostatní sportovci, kteří jsou součástí Sazka Champs týmu.

Výčet sportovců však není kompletní, Sazka plánuje tým dále posilovat a přijímat do tohoto týmu i další mladé talenty, kterým pomůže v rozvíjení jejich snu.

Závěrem…

Za náš web Vyhraj.cz musíme říct, že se nám líbí, kam Sazka svými projekty směřuje. Ukazuje zájem o přírodu, podporuje mladé talenty, přináší nové moderní plány, jak posunout naši společnost i generaci dál a všeobecně přichází s neotřelými nápady. Nemělo by se však zapomínat na to, že Sazka je především sázkovou a loterijní společností, která přináší do našich šedých dní i spoustu zábavy a napětí. Kdyby ses chtěl zaměřit spíš na tuhle část Sazky, pak neváhej mrknout níže, kde pro tebe máme výpis loterií a bonusů, které ti Sazka nabízí.

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 800 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bonusy na loterie od Sazky

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.