🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sázet stejná čísla v loterii se vyplácí!

Pojďme se dnes společně podívat na příběh sázkaře, který věřil ve výhru dlouhých 20 let. Po takto dlouhou dobu sázel John Bowman pět naprosto stejných sloupečků čísel, které mu nakonec přinesli předčasný důchod!

Pan Browman výherce Uk lotto

John Bowman je 59-ti letý muž pocházející z Forfar ve Velké Británii. Svoji výhru si ověřil ihned po slosování, kdy seděl se svými přáteli v místní hospodě. Byl šokován, když zjistil, že všech šest tažených čísel 2, 5, 14, 42, 51 a 55 se shodovalo s jeho vsazenými a on zjistil, že vyhrál 10 317 199 liber (361 miliónů Kč). Všem lidem, kteří seděli v baru koupil rundu whiskey! Po výhře také oznámil, že do své práce, kde pracoval skoro celý svůj život se už nevrátí. John pracoval v místní společnosti, ve které se vyráběly žebříky (Ramsay Ladders).

Pan Browman se šekem uk lotto Druhá den od slosování se John sešel se svým kamarádem opět v hospodě a společně znovu kontrolovali vsazený tiket. Hned co se vrátil domů ke své přítelkyni začal plakat, tvrdil na tiskové konferenci.

Na tiskové konferenci, na kterou dorazil společně se svojí dcerou Emmou oznámil, že pojde na dlouhou dovolenou a bude stěhovat, ovšem ještě neví kam a také řekl, že se začne aktivně věnovat hraní golfu a rekreačně bude hrát svůj nejoblíbenější sport fotbal.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.