🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sázej a vyhrávej – nový turnaj Tipsportu

Sázej a vyhrávej u Tipsportu

Sázej a vyhrávej u Tipsportu

Chceš získat výhru až 5 000 Kč? Pak se stačí zúčastnit turnaje Sázej a vyhrávej! Ten pořádá online casino Vegas od Tipsportu. Začátek turnaje je naplánovaný na 26. 9. 2022. Nepropásni tak jedinečnou šanci a přihlas se do něj ještě dnes!

Čeká na tebe 93 her

V rámci turnaje Sázej a vyhrávej na tebe čeká hned 93 různých výherních online automatů. V turnaji si můžete zahrát na strojích od Tech4Bet, Kajot či EGaming. Najdeš zde také skvosty v podobě Respin Joker, Joker 27 nebo 243 Hot Way. Volba je jen na tobě. Užít si můžeš také skvělých Tipsport Vegas bonusů.

Jak turnaj probíhá

Turnaj potrvá 2 dny. Jeho začátek je naplánovaný na pondělí 26. 9. 2022. Konec pak nastává 27. 9. 2022 ve 23:59. Pro účastníky je připraven prize pool ve výši 50 000 Kč. Pomocí jednotlivých zatočení získáte body do žebříčku. Hráč s největším počtem bodů získá výhru v podobě 5 000 Kč.

Body se získávají podle následujícího klíče. Za protočených 50 Kč v jednom z 93 výherních automatů získáte 1 bod do žebříčku. Každé zatočení musí mít minimální hodnotu 10 Kč. K tomu, abyste se do žebříčku dostali, a mohli tak bojovat o první místo, musíte provést alespoň 10 zatočení. Čím více zatočení uskutečníte, tím více bodů získáte. Neváhejte a vrhněte se do bitvy o celkový prize pool 50 000 Kč!

Získejte skvělý bonus od Tipsportu!

Hodnocení
86%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.