Prémie Sportky na první adventní neděli!

Prémie Sportky na první adventní neděli!

S prvním adventem, tady máme další Prémii od Sportky! Co můžeš vyhrát? Pomalu nám zase nadchází ten čas, kdy budeme všichni řešit Vánoce a dárky. Budeme si stěžovat, jak nám ten rok utekl, a že loňské Vánoce byly snad před měsícem! Kam jen ten čas utekl? Pro většinu z nás je tohle období obdobím stresu a spěchu. Sportka si pro tebe však připravila něco na zpříjemnění prvního adventu!

Sotva utekly dva týdny od minulé Prémie Sportky, a necelé dva týdny od poslední Prémie od Eurojackpotu, už jsme tady znovu, s další bonusovou hrou! Pojďme se spolu podívat, co si pro nás Sportka opět připravila…

Dřív než začneme, opět připomínám, že všechny potřebné informace, včetně tabulky výher, najdeš ve článku níže.

O co se hraje tentokrát?

Dnes si spolu zahrajeme o něco, co by se v tomto čase všem z nás hodilo. Už tuto neděli, 27. 11., první adventní neděli, můžeš u Sportky vyhrát adventní milion!

 

Kromě toho, samozřejmě, nebudeš ochuzen o šanci vyhrát k Prémii i hlavní jackpot! Tak neváhej a vyzkoušej své štěstí naplno. Tady tě čeká náš generátor náhodných čísel, jak zjistíš níže – budeš si muset podat plný tiket, proto požádej náš generátor, aby ti vygeneroval rovnou 10 sloupečků.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš vyhrát?

Absolutně jednoduše, stejně jako vždy. Jediné, co pro výhru musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket včetně Šance. Po vsazení správně vyplněné sázenky, objevíš na její dolní části osmnáctimístný kód, který se bude losovat spolu s čísly. V případě, že jsi fanoušek sázení online, pak najdeš osmimístný kód ve své online sázence.

Tvá sázenka a cesta k adventnímu milionu tě čeká tady:

Aktuální jackpot
1 999 000 000 Kč
Aktuální jackpot
96 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
54 300 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.