🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Rychle nastupovat! Los Milionový expres od Sazky už přijíždí

Zkusíš nový online los od Sazky?

Zkusíš nový online los od Sazky?

Píšťalka, zlatá jízdenka a deset milionů korun – to je přesně to, co ti nový online los od Sazky nabízí! Pojď se s námi podívat na to, kde jej najít a především jak si ho zahrát!

Sazku nejspíš nemusíme nikomu na našem webu sáhodlouze představovat. A to, že právě Sazka má opět nějaký nový online los se nejspíš taky obejde bez vysvětlování, ne? Stejně jako u losu s názvem Houbařská sezóna i tentokrát Sazka jen potvrzuje své nezastupitelné místo na trhu, minimálně co se losů týče. Tak pojďme rovnou na to!

Los s názvem Milionový expres

Jestli sis někdy představoval, jaké to asi musí být, být strojvedoucím, pak ti Sazka právě nachystala šanci si to zkusit! Už teď, když čteš tyhle řádky, je u Sazky v prodeji nový online los za 200 Kč, který tě vezme na expresní jízdu k milionům.

V novém online lose s výstižným názvem Milionový expres se můžeš těšit na jackpot 10 milionů korun, doplňkovou hru, dva speciální symboly a příjemnou železniční grafiku!

los Milionový expres Sazka

Najdi jízdenku nebo píšťalku!

Milionový expres má pravidla, na jaká jsi už určitě zvyklý – los ti totiž nabízí 5 tvých čísel a 20 herních čísel. Tvým úkolem je seškrábat nejdřív tvá čísla, následně postupně herní čísla a porovnat, zda se nějaké z nich shoduje. Pokud ano, pak vyhráváš částku uvedenou pod ním.

Spolu s herními čísly se však u Milionového expresu může na hracím poli skrývat také jeden ze dvou speciálních symbolů. Buď můžeš pod stírací vrstvou objevit píšťalku, která zdvojnásobuje částku, kterou má pod sebou uvedenou a automaticky tuto částku vyhráváš anebo můžeš najít symbol zlaté jízdenky. Zlatá jízdenka ti aktivuje doplňkovou hru, ve které si budeš moci odkrýt další tři políčka a pokud na jednom z těchto políček nalezneš další zlatou jízdenku, pak vyhráváš částku uvedenou pod ní!

Tak co, svezeš se u Sazky taky?

Registruj se a využij bonus na stírací losy

Hodnocení
93%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.