Menu

Lottoland vyplatil rekordní výhru!

Koncem dubna, přesněji 30.4.2016 společnost Lottoland vyplatil německému sázkaři loterií na internetu výhru v hodnotě 22 miliónů EUR (594 milionů Kč)! Byla to historicky nejvyšší výhra v Lottolandu, překonala pouhý měsíc starou výhru 14 miliónů eur.

Matthias z Berlína se šekem na 22 miliónů eur od lottolandu

Výhercem se stal Matthias z Berlína, který pracoval jako IT konzultant. Z větší části může za výhru jeho manželka, která, čísla poctivě vybrala, nejednalo se o náhodný tip! Vsadila čísla 14, 26, 28, 30, 36, 43 a Superčíslo 6. První čísla byla vybrána podle data narození jejich syna, číslo 30 bylo vybráno podle data vsazení, další číslo 43 podle velikosti bot Matthiase a super číslo 6 bylo vybráno náhodně.

Když mu byla výhra oznámena po telefonu, Matthias se smál a říkal: „Vyhráli jsme díky velikosti mé nohy“!

Svoji výhru si vyzvedl Matthias osobně v sídle Lottolandu

V telefonu byl také vyzván k osobnímu převzetí šeku, čemuž se Matthias nebránil a za pár dní od slosování dorazil do sídla Lottolandu na Gibraltar. Zástupci online loterijní společnosti připravili pro šťastlivce ohromné přivítání, dokonce šek v přesné hodnotě 22 319 383,40 eur obdržel na jachtě! Jako většina výherců Matthias stále nevěřil, že vyhrál ohromný jackpot a sdělil své dojmy:

„Když jsem se dozvěděl o své ohromné výhře, myslel jsem si, že si ze mě někdo dělá srandu a že je na mě celé připravené. Časem si ale pomalu zvykám na svoji novou roli milionáře. Jsem strašně vděčný své ženě, že tipovala tak šťastná čísla a že jsem narostl s nohou o velikosti 43. Samozřejmě děkuji také Lottolandu. Jste dobrý tým a máte opravdu fajn práci.“

Mathhias z Berlín na Jachtě u Gibraltaru, výherce loterie online z Lottolandu Ovšem jeho první slova byla: „Já už nebudu muset pracovat, nyní můžeme jen žít a radovat se. Přesto chci zůstat nohama na zemi.“ Také oznámili, že ještě než vyhrál, tak se dohodl se svojí manželkou co udělají s případnou výhrou. V první řadě pojedou na vysněnou společnou dovolenou. Poté by část peněz darovali organizaci Lékaři bez hranic. To je důkaz lásky k jeho ženě a vděčnosti, že se jí podařilo naplnit jejich tužby šťastnou volbou výherních čísel.

Další peníze poputují do rodiny, plánují každému z jejich blízkých darovat jedno procento z celkové výhry. Což by činilo přibližně 220 000 eur na jednoho člena rodiny (594 000 Kč). Matthias samozřejmě nezapomene ani na sebe a konečně si pořídí svojí vysněnou rudou krásku Ferrari!

[featured feattitle=’Online loterijní společnost Lottoland‘ site=’LottoLand‘ ]Pokud si chcete také vsadit a stát se jedním z dalších milionářů, stačí se zaregistrovat a začít sázet! Není na tom nic složitého![/featured]

O výhře se psalo i v uznávaných novinách Gibraltar Chronicle.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.