⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

První oficiální Kavárna štěstí od Sazky na Flóře

Sazka se rozhodla vstoupit do gastronomického prostředí otevřením nové Kavárny štěstí. Sazka se rozhodla propojit gastronomii se zábavou. K objednávce získáte stírací los nebo rychlou loterii Keno a tedy i šanci na výhru.

Kavárna štěstí od sazky

Chceme nabídnout lidem možnost trávit příjemně čas v atraktivním prostředí, jíst zdravé jídlo, pít znamenitou kávu a zároveň tyto šťastné momenty spojit se zábavou. Proto nabízíme mimo jiné i možnost až stotisícové výhry ve speciální emisi losů Sazky – Štístkařích. Každý třetí los totiž v Kavárně štěstí vyhrává,“ vysvětluje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Kavárna štěstí od Sazky na Flóře
Kavárna štěstí na Flóře (Zdroj obrázku: info.cz)

Kavárnu štěstí naleznete v pražském OC Atrium Flora, ve druhém patře. V Kavárně štěstí nedostanete pouze skvělou kávu, ale objednat si můžete i z mnoha druhů pokrmů z dílny Jana Punčocháře, šéfkuchaře restaurace Grand Cru.

Celé menu jsem sestavoval tak, aby reflektovalo moderní gastronomické trendy a sezónnost. Důraz jsem kladl hlavně na kvalitu používaných surovin. Například sendviče vyrábíme z domácího chleba a na výběr jich máme hned několik. Věřím, že se nám podařilo vymyslet dobrou rovnováhu mezi kavárenskou kulturou a kvalitní gastronomií,“ vysvětluje Jan Punčochář

V kavárně štěstí si pochutnáte i na mnoha druzích kávy, která je výjimečná nejen původem, ale místem a formou zpracování. Podle stránek Sazky v nabídce naleznete i speciální kávu Reserva s certifikací Rainforest Alliance.

Původ kávy sahá až k nešlechtěným, původním kávovníkům z oblasti Etiopie, kde byly kávovníky před 2 000 lety objeveny.  Mistrovskou disciplínou je ale pražení kávy, Reserva je pražená středním pražením, tedy italským stylem v místě, kde se praží káva například pro Vatikán a papeže,“ vysvětluje Ivo Moravec, ředitel společnosti Espresso a znalec kávy a čaje.

Žádné fronty s mobilní aplikací

Mobilní aplikace Kavárna štěstí od Sazky

S mobilní aplikací Kavárna štěstí nebudete muset na svoji objednávku čekat. Cestou do kavárny si jednoduše objednáte, zaplatíte online, sednete si a objednávku vám donesou ihned na stůl. případně si ji necháte zabalit a odnesete si ji s sebou.

Tak co – zastavíte se na Flóře na kafíčko a zároveň zkusíte svoje štěstí?

 

Ukázka mobilní aplikace Kavárna štěstí (Zdroj obrázku: info.cz) —>

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Frenk

    Ou jéééé už sem tam byl 😀 Moc dobrej dortík a výhra v kapse 😀 😀

  • Roman Zelenka

    kafe moc nemusím, ale jeden zákusek bych si dal. hned jak budu v praze, určitě se stavím