Májová prémie od Sportky již tuto neděli!

Májová prémie od Sportky již tuto neděli!

Venku je světlo čím dál, tím déle, teploměr ukazuje jedny ze zatím nejvyšších teplot v tomto roce, blíží se měsíc plný lásky, mohl by tento čas být ještě hezčí? Mohl, může a bude. Přichází nová prémie od Sportky.

Pokud jsi nějakou náhodou nenarazil na žádný z našich článků o prémiích od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci – Sportka má zvolených několik náhodných dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémiích mohou být různé, letos to již byly elektro kola, Škody Kodiaq nebo třeba milionová odměna na vybavení domu či zahrady. Určitě tě napadá –

O co se hraje tento týden?

V tuto sváteční neděli 1. 5. 2022 budeme hrát o letní lásku na čtyřech kolech, kterou si můžete jen podtrhnout nedělní romantické datum. Již tento víkend budeme totiž hrát o Mini Cooper v hodnotě 800 tisíc korun.

 

 

Ten bude čekat na hráče, který splní všechny podmínky, k účasti v doplňkové hře Prémie, pojďme se tedy podívat, jaké ty podmínky jsou.

Podmínky účasti v letní Prémii

Naprosto jednoduchá věc. To, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. To je vše.

Vsazení plné sázenky můžeš provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na takto vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód (v případě online sázení bude kód osmimístný), který se bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vylosovaný kód nalezneš po slosování na webu Sazky nebo v aplikaci Sazka. V případě výhry budeš upozorněn jak na svém účtu, pokud si sázel online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, pokud jsi sázel offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak auto, tak i finanční výhru. A to se vyplatí.

Vylosovaná čísla i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
96 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak ti v neděli držíme palce a vidíme se příště, u dalšího článku!

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.