Menu

První máj, Mini Cooperu čas aneb nová Prémie od Sportky již tuto neděli

Májová prémie od Sportky již tuto neděli!

Májová prémie od Sportky již tuto neděli!

Venku je světlo čím dál, tím déle, teploměr ukazuje jedny ze zatím nejvyšších teplot v tomto roce, blíží se měsíc plný lásky, mohl by tento čas být ještě hezčí? Mohl, může a bude. Přichází nová prémie od Sportky.

Pokud jsi nějakou náhodou nenarazil na žádný z našich článků o prémiích od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci – Sportka má zvolených několik náhodných dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémiích mohou být různé, letos to již byly elektro kola, Škody Kodiaq nebo třeba milionová odměna na vybavení domu či zahrady. Určitě tě napadá –

O co se hraje tento týden?

V tuto sváteční neděli 1. 5. 2022 budeme hrát o letní lásku na čtyřech kolech, kterou si můžete jen podtrhnout nedělní romantické datum. Již tento víkend budeme totiž hrát o Mini Cooper v hodnotě 800 tisíc korun.

 

Ten bude čekat na hráče, který splní všechny podmínky, k účasti v doplňkové hře Prémie, pojďme se tedy podívat, jaké ty podmínky jsou.

Podmínky účasti v letní Prémii

Naprosto jednoduchá věc. To, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. To je vše.

Vsazení plné sázenky můžeš provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na takto vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód (v případě online sázení bude kód osmimístný), který se bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vylosovaný kód nalezneš po slosování na webu Sazky nebo v aplikaci Sazka. V případě výhry budeš upozorněn jak na svém účtu, pokud si sázel online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, pokud jsi sázel offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak auto, tak i finanční výhru. A to se vyplatí.

Vylosovaná čísla i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak ti v neděli držíme palce a vidíme se příště, u dalšího článku!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.