Menu

Provozovatel Sazky bude nově provozovat také britskou loterii!

Společnost Allwyn Entertainment v čele s miliardářem Karlem Komárkem se snaží získat britskou národní loterii.

Společnost Allwyn Entertainment v čele s miliardářem Karlem Komárkem se snaží získat britskou národní loterii.

Kromě všech akcí, bonusů a slev si tady musíme občas sdělit i jiné novinky. A jedna z velkých věcí hazardního světa se právě děje! Společnost Karla Komárka expanduje, podařilo se jí získat provozovatele britské národní loterie.

Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Karel Komárek a Společnost Allwyn Entertainment

Karel Komárek je český miliardář, spadající do první pětice nejbohatších Čechů, který vede společnost Allwyn Entertainment. Allwyn Entertainment je společnost provozující loterie napříč Evropou. V Česku nám Karel Komárek se svou společností provozují Sazku, dále provozují loterie také v Rakousku, Itálii, v Řecku a na Kypru. Allwyn Entertainment v čele s Karlem Komárkem a jeho týmem se stará o to, aby hraní loterií, které vedou, bylo efektivní, bezpečné a cenově dostupné.

Velký krok pro Allwyn Entertainment…

Byť se Karlu Komárkovi, jeho týmu i společnosti daří, rozhodl se nezaspat a začal přemýšlet, jaký bude jejich další krok. Rozhodnutí bylo jednoznačné, zkusí získat licenci provozovatele britské loterie. Celý minulý rok, i rok před tím, na tom celý tým společnosti Allwyn Entertainment pracoval a jejich píle se nakonec vyplatila.

Na sklonku minulého roku se jim podařilo převzít konkurenční firmu Camelot UK od kanadského penzijního fondu Ontario Teachers‘ Pension Plan. To, že firmu převzali, však neznamenalo, že mají vyhráno, celá tato akce musela totiž ještě projít schvalovacím procesem Britské komise pro hazardní hry. A ta celou akci schválila začátkem letošního roku.

UK National lottery logo

„Tato transakce nám byla regulátorem schválena právě dnes (v pondělí 23. 1. 2023). Svědčí to o tom, že regulátor v nás má důvěru a jsme profesionální provozovatel loterií po Evropě,“ sdělil v rozhovoru pro SZ Byznys generální ředitel Allwyn Entertainment, Robert Chvátal.

Firma Camelot tak bude loterii provozovat do roku 2024 a od 1. února příštího roku se provozovatelem britské loterie stane společnosti Allwyn. Camelot se, od 1. února 2024, stane pouhým náhradníkem, kdyby to společnosti Allwyn Entertainment nevyšlo.

My držíme palce a věříme, že se vše při obsazování britské loterie The National Lottery podaří tak, jak má!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.