🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Příjemné prožití vánočních svátků a Nového roku 2017

Magazín o loterijních hrách vyhraj.com Vám chce srdečně popřát šťastné a veselé Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků a také úspěšný start do Nového roku 2017. Stránka vyhraj.com vznikla počátkem roku 2016, za účelem předávání informací sázkařům o loteriích ze všech koutů světa, která podle všeho získala od Vás návštěvníků velký ohlas. Naši stránku si zobrazilo přes 100 000 tisíc návštěvníků.

Co se nám podařilo:

V roce 2016 se nám podařilo rozšířit informace o všech českých loteriích, zejména u nejhranější tuzemské loterie Sportka. Podařilo se nám také sepsat podrobné recenze na čtyři online (internetové) loterijní společnosti přeložené do českého jazyka. Ke konci roku jsme přidali přehled aktuálně nejvyšších jackpotů z celého světa a během příštího týdne pro Vás spustíme velmi oblíbenou funkci ,,kontrola tiketů – vyhráli jste“ pro Sportku a Eurojackpot.

Co připravujeme:

Rok 2017 Vám přináší mnoho příjemných změn. Jak jste se jistě dočetli, v Novém roce si pro nás Ministerstvo financí připravilo nový zákon o hazardních hrách 186/2016 Sb. , který nabývá účinnosti 1. ledna 2017.  Tento zákon Vám umožní hrát české loterie online na oficiálních stránkách společností, které nabízejí danou loterii. Díky tomuto zákonu už nebudete muset čekat zdlouhavé a otravné zástupy v trafikách nebo na čerpacích stanicích, proto abyste si mohli vsadit.

Vyhraj.com - PF 2017 Budeme rádi za všechny Vaše nápady a připomínky k našim stránkám a k tomu, co bychom mohli vylepšit nebo změnit.

Ještě jednou krásné prožití vánočních svátků a přejeme Vám mnoho milionových výher v roce 2017.

Přeje Ondřej Krejčí a ostatní, kteří pomáhají s chodem webu.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Martin Kučera

    Skvělé stránky, doufám, že budete pokračovat 😉

  • Lukáš Vorálek

    Také přeji krásný nový rok, doufám, že se vašemu webu bude dařit i nadále 🙂