🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Přežil pád letadla a za 6 dní vyhrál 24 mil. Kč!

Výherce loterie - Pan Khadar

Výherce loterie - Pan Khadar

Pan Khadar žil v Dubaji a živil se jako prodejce aut v bazaru. Celý jeho život se změnil v jednom týdnu, kdy přežil pád letadla a vyhrál 1 milion dolarů (téměř 24 miliónů Kč!) v okamžité loterii, kterou zakoupil na letišti, ještě před cestou do Indie.

Výherce loterie - Pan Khadar

62-letý Mohammad Basheer Abdul Khadar letěl domů na prázdniny s rodinou, když se Boeing 777, ve kterém cestovali vznítil s 300 lidmi na palubě. Nehoda pozastavila chod na mnoha letištích až na několik hodin, čímž se zrušilo stovky letů. Všichni cestující a posádka unikli bez úhony, včetně Khadara a jeho rodiny.

O šest dní později se Khadar rozhodl setřít los, který zůstal v jeho kapse a zjistil, že má hodnotu 1.000.000 $!

Zpravodajství Gulf News v rozhovoru oznámil:

„Celý život jsem měl obyčejný a průměrný, myslím si, že teď, když půjdu brzy do důchodu, mi bůh udělil druhou šanci, vždyť jsem přežil havárii letadla a navíc jsem vyhrál v loterii. Hodlám s těmito penězi dělat pouze dobré věci!“

Výherce loterie - Pan Khadar 2 Khadar žil v Dubaji 37 let a je ženatý a má dvě děti, z nichž jedno je ochrnuté po pádu v dětství. V důchodu plánuje návrat do Kerala (stát v Jihozápadní Indii) a vyhrané peníze hodlá použít na pomoc zdejším dětem, kteří potřebují finanční podporu.

Poslední co řekl v rozhovoru pro Gulf News:

„Práce se nevzdám, než odejdu do důchodu… Žádná výhra se nevyrovná těžce vydělaným penězům!“

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Lancik

    Je to blázen, já vyhrát tolik peněz před důchodem, tak bych si užíval